🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W tej kategorii produktów oferujemy Tobie wysokiej jakości ciśnieniomierze elektroniczne. Są to zaawansowane technologicznie urządzenia, pochodzące od znanych i cenionych producentów. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz rozmaite modele, co pozwoli Tobie wybrać egzemplarz dostosowany do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z naszą ofertą prezentowaną na samsiezbadaj.pl i postaw na odpowiedni dla siebie wariant.

Co to są ciśnieniomierze?

Ciśnieniomierze to aparaty służące do pomiaru ciśnienia tętniczego. Można je podzielić ze względu na sposób dokonywania pomiaru ciśnienia. Na tej podstawie wyróżnia się kilka rodzajów tego typu urządzeń. Pierwszymi z nich są aparaty manualne, charakteryzujące się najprostszą budową. Nie zawierają one elektroniki i najczęściej używa się ich w gabinetach lekarskich. Drugim rodzajem ciśnieniomierzy są modele półautomatyczne. Sprawdzają się one w użytkowaniu w domowych warunkach. Ciśnieniomierz półautomatyczny jest wyposażony w mankiet, który należy napompować przy użyciu pompki manualnej. Ciśnienie przy użyciu takiego modelu mierzone jest automatycznie. Kolejnym rodzajem ciśnieniomierzy są urządzenia automatyczne. Obecnie cieszą się one największą popularnością. W zależności od wybranego modelu, pomiaru można dokonywać na ramieniu lub na nadgarstku. Do wykonania badania wystarczy najczęściej naciśnięcie jednego guzika.  W bogatej ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są właśnie ciśnieniomierze elektroniczne, dzięki którym z łatwością skontrolujesz ciśnienie tętnicze krwi. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiadający Tobie model.  

Kiedy warto kupić ciśnieniomierz?

Zakup ciśnieniomierza rekomendowany jest osobom, które borykają się z częstymi wahaniami lub skokami ciśnienia. Wysokie lub niskie ciśnienie może być bowiem symptomem problemów zdrowotnych, dlatego też nie powinno się go bagatelizować. Regularne mierzenie ciśnienia pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia i stanowić istotną informację dla lekarza specjalisty. Ponadto, ciśnieniomierz sprawdzi się także w przypadku osób, które w celach profilaktyki zdrowotnej chciałyby na bieżąco monitorować stan swojego zdrowia. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz duży wybór ciśnieniomierzy, dzięki którym w szybki i łatwy sposób dokonasz stosownych pomiarów. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, co możemy Tobie zaproponować.  

Inteligentne ciśnieniomierze naramienne w ofercie samsiezbadaj.pl

Wśród licznych propozycji oferowanych przez nas urządzeń znajdziesz inteligentne ciśnieniomierze naramienne iHealth Track. Są to łatwe w obsłudze aparaty, umożliwiające rzetelne monitorowanie ciśnienia krwi. Te modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dokonywały dokładnych pomiarów zarówno z użyciem smartfona, jak i bez niego. Otrzymane wyniki pojawiają się na czytelnym, dużym ekranie ciśnieniomierza. W zależności od otrzymanych wyników, ekran zmienia swoją barwę. Wykorzystuje w tym celu bazę Światowej Organizacji Zdrowia. Dzięki bezpłatnej aplikacji na iOS i Android – iHealth MyVitals, użytkownik ma możliwość wglądu do całej bazy uzyskanych przez siebie wyników. Za sprawą stałego dostępu do danych, osoba użytkująca inteligentny ciśnieniomierz iHealth Track, może udostępniać je np. lekarzowi podczas wizyty. To wysokiej jakości narzędzie, które nawet bez użytkowania dedykowanej aplikacji, dzięki wbudowanej pamięci, może przechowywać do 60 pomiarów.

Automatyczne ciśnieniomierze elektroniczne naramienne

Na samsiezbadaj.pl prezentowane są również automatyczne ciśnieniomierze elektroniczne naramienne. Są one przeznaczone do pomiaru skurczowego i rozkurczowego ciśnienia tętniczego krwi oraz pulsu. Wykorzystują oscylometryczną metodę pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu. Przy ich użyciu możliwe jest wychwycenie delikatnych wahań zmiany ciśnienia w mankiecie. Jest to spowodowane rozszerzaniem się i kurczeniem tętnicy ramiennej, do którego dochodzi w wyniku każdorazowego uderzenia serca. Znajdziesz u nas również wysokiej klasy, profesjonalne ciśnieniomierze marki NISSEI o dużej dokładności pomiaru. Charakteryzują się nowoczesnym designem i zostały wyposażone w duży i czytelny ekran, a także intuicyjny panel dotykowy. W naszej ofercie nie brakuje również modeli z funkcją mowy. Są to idealne urządzenia dla osób cierpiących na zaburzenia wzroku. Sprawdź szczegółowo naszą ofertę i zdecyduj, który z przedstawianych przez nas aparatów najlepiej sprawdzi się w Twoim użytkowaniu.

Inteligentne ciśnieniomierze nadgarstkowe w samsiezbadaj.pl

W szerokiej ofercie samsiezbadaj.pl prezentujemy Ci również inteligentne ciśnieniomierze nadgarstkowe. To zatwierdzone klinicznie, bezprzewodowe urządzenia, dzięki którym skontrolujesz ciśnienie krwi w dowolnym miejscu i czasie. Oferowane przez nas aparaty iHealth View, dzięki podpowiedziom z wyświetlacza LED, umożliwiają znalezienie odpowiedniej pozycji na nadgarstku. Wyposażone w dużą pamięć, pozwalają przechowywać nawet 120 pomiarów, bez konieczności synchronizacji ze smartfonem. Nie zwlekaj i zamów to zaawansowane technologicznie, niezawodne urządzenie jeszcze dziś.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl