🛒🖤🤑To już dziś! Sprawdź naszą ofertę na
🔥BLACK FRIDAY🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
D-Heart  - mobilne urządzenie do EKG

EKG

D-Heart - mobilne urządzenie do EKG
Cena:

1 078,92 zł

Cena regularna: 1 499,00 zł

Najniższa cena: 999,99 zł
  • Promocja

Elektrokardiograf (EKG) to badanie, które wykonuje się w celu wykrycia ewentualnych zaburzeń w pracy serca. Jest ono nieinwazyjne i bezbolesne. Może być przeprowadzane u osób w każdym wieku, w tym również u niemowląt. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz urządzenia do monitorowania pracy serca w domowych warunkach. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz odpowiedni model dla siebie.

W jakim celu wykonuje się EKG?

Elektrokardiograf wykonuje się w przypadku osób, u których podejrzewa się występowania niektórych chorób serca. Wskazaniami do badania EKG są między innymi bóle w klatce piersiowej. W trakcie elektrokardiografii można sprawdzić, czy nie zostały one wywołane chorobą niedokrwienną mięśnia sercowego. Ponadto, tego typu badania powinno się wykonywać w przypadku osób, u których występowały zasłabnięcia i omdlenia. Kolejnym ze wskazań do przeprowadzenia elektrokardiografii są zgłaszane przez pacjenta uczucia kołatania serca występujące w klatce piersiowej. EKG należy wykonywać również u osób, u których została już rozpoznana arytmia serca, w celu monitorowania postępów włączonego leczenia. Nierzadko zaleca się jego wykonywanie także osobom, które cierpią na nadciśnienie tętnicze krwi.

Jak należy przygotować się do badania EKG?

Do badania elektrokardiograficznego nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Jedyne o czym należy pamiętać, to niespożywanie kawy lub innych napojów zawierających kofeinę na co najmniej godzinę przed badaniem. Osoby, które stosują wyroby tytoniowe również nie powinny sięgać po nie przed badaniem. Ponadto, przed EKG warto także odpocząć i absolutnie nie wykonywać go bezpośrednio po wysiłku fizycznym. W dzień poprzedzający badanie nie należy także spożywać alkoholu, ani intensywnie ćwiczyć.

Jak wygląda badanie EKG?

Osoba, która będzie poddawana badaniu elektrokardiograficznemu musi rozebrać się od pasa w górę, jak i również opuścić skarpetki i podciągnąć nogawki spodni. Jeśli chodzi o kobiety, to w ich przypadku dopuszczalne jest pozostawienie cienkich rajstop. Specjalista, który będzie wykonywać EKG, a jest nim najczęściej pielęgniarka, w pierwszej kolejności musi odtłuścić skórę pacjenta. Czynność tą wykonuje się przy użyciu alkoholu lub specjalnego żelu. Kolejno, do klatki piersiowej osoby badanej przyczepianych jest 6 elektrod. Natomiast na nadgarstki i na kostki zakładane są elektrody przypominające swoim wyglądem duże klamry. Po założeniu wyżej wspomnianych pielęgniarka uruchamia elektrokardiograf. Ten ostatni odbiera sygnały ze skóry osoby badanej, które kolejno są wzmacniane i zapisywane na papierze.

Domowe EKG – postaw na sprawdzone urządzenie

W bogatym asortymencie samsiezbadaj.pl znajdziesz domowe EKG D-Heart. Jest to profesjonalny, mobilny elektrokardiograf, którego poziom można porównać do urządzeń szpitalnych. Jest to jedyny model na świecie, który pomimo swoich małych rozmiarów, zachowuje bardzo wysoką jakość pomiarów. D-Heart posiada 8/12 odprowadzeń oraz aplikację mobilną na smartfony i tablety. Umożliwia ono zupełnie niezależne wykonywanie szpitalnego badania elektrokardiograficznego. Ponadto, pozwala na wysyłanie wyników do serwisu tele-kardiologicznego 24/7, który jest obsługiwany przez D-Heart lub bezpośrednio do swojego lekarza. To wysokiej jakości narzędzie do samokontroli, dzięki któremu na bieżąco będziesz kontrolować pracę swojego serca.

Jak działają urządzenia EKG z oferty samsiezbadaj.pl?

Dostępne w naszej ofercie urządzenia EKG do samokontroli pozwolą Tobie uzyskać wiarygodne wyniki. Zasada działania jest bardzo prosta. W pierwszej kolejności należy połączyć sprzęt z Bluetooth w swoim smartfonie lub tablecie. Kolejno, urządzenie D-Heart trzeba umieścić na klatce piersiowej i postępować zgodnie z intuicyjną aplikacją. Informację zwrotną w kwestii badania można uzyskać od kardiologa niemalże natychmiastowo poprzez serwis tele-kardiologiczny. Wynik można też wydrukować lub wysłać go bezpośrednio do swojego lekarza.

Dlaczego warto stosować domowe EKG z oferty samsiezbadaj.pl?

Powodów stosowania domowego EKG z naszej oferty jest wiele. Przede wszystkim jest to innowacyjne urządzenie, które pozwoli na samodzielne diagnozowanie kondycji serca. Ze względu na jego niewielkie rozmiary można go zabrać ze sobą wszędzie, dzięki czemu masz szansę stałego monitorowania swojego zdrowia. To niezawodne klinicznie, certyfikowane urządzenie, takie jak elektrokardiograf szpitalny. Jest niezwykle intuicyjne w obsłudze i nie wymaga dysponowania specjalistyczną wiedzą medyczną.

Dla kogo przeznaczone są urządzenia EKG z oferty samsiezbadaj.pl?

Oferowane przez nas urządzenia EKG są przeznaczone dla wszystkich osób, które chciałyby na bieżąco monitorować stan zdrowia swojego serca. Dzięki temu mogą zapobiegać ewentualnym chorobom tego narządu lub sprawdzać skuteczność stosowanego leczenia. Sprawdź naszą ofertę i postaw na te wysokiej jakości narzędzia do samokontroli. Możesz stosować je ku zaspokojeniu własnych potrzeb lub wykonywać badania bliskim Tobie osobom. Nasze urządzenia sprawdzą się zarówno w przypadku osób dorosłych jak i dzieci.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl