SSZ - wczytywanie...

Genetyczne predyspozycje

Wierzymy, że mamy zobowiązania wobec społeczeństwa. Wiemy, że dzięki personalnym testom genetycznym możliwa jest profilaktyczna ochrona własnego zdrowia i życia. Dlatego naszym celem jest udostępnienie wszystkim diagnostyki genetycznej i umożliwienie dokonywania lepszych wyborów na przyszłość.

 

Test HEALTH Test HEALTH
Testy predyspozycji genetycznych
Producent: Genetix23
Cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Test NUTRITION Test NUTRITION
Testy predyspozycji genetycznych
Producent: Genetix23
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej

Indywidualna analiza genetyczna jest procesem identyfikowania udowodnionych predyspozycji genetycznych, np. w celu określenia zwiększonego ryzyka rozwoju pewnych warunków zdrowotnych i podjęcia działań profilaktycznych, przystosowania do określonych produktów żywnościowych lub nawet tego, jaki masz rodzaj skóry i jakie produkty do pielęgnacji skóry są dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Identyfikując Twoje osobiste cechy genetyczne, możemy udzielić informacji, które pomogą Tobie nie tylko lepiej poznać własne ciało, ale też dokonać lepszego wyboru stylu życia i lepszego życia.


darmowa wysyłka już od 300 zł

30 dni na zwrot zakupionego sprzętu

bezpłatna konsultacja z doradcą
  • Asortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Integra Diagnostic wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl