🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W tej kategorii produktów znajdziesz wysokiej jakości glukometry, które umożliwiają pomiar stężenia cukru we krwi. Idealnie sprawdzą się w użytkowaniu dla diabetyków, jak i osób chcących wykonywać tego typu badanie w celach profilaktyki zdrowotnej. To inteligentne urządzenia o niewielkich rozmiarach, które bez problemu zabierzesz ze sobą wszędzie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni model dla siebie.

Glukometry – co to takiego?

Glukometry są to urządzenia przeznaczone do wykonywania pomiaru stężenia glukozy we krwi. Badanie wykonywane przy użyciu tego typu urządzeń najczęściej polega na nakłuciu opuszka palca i kolejno na umieszczeniu wydobytej z niego kropli krwi na specjalnym pasku. Ten ostatni wprowadza się do urządzenia, które już po niespełna kilku sekundach wskazuje dokładny poziom cukru we krwi. Tego typu badanie wykonuje się głównie w przypadku osób na stałe zażywających insulinę oraz leki przeciwcukrzycowe, a także u kobiet w ciąży i osób borykających się z wahaniami poziomu cukru.

Jakie są rodzaje glukometrów?

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele rodzajów glukometrów. Można wybierać spośród takich urządzeń jak nieinwazyjne glukometry bez nakłuwania i bez pasków lub tradycyjne aparaty, wykonujące badanie z krwi. Zanim zapadnie decyzja o wyborze tego konkretnego modelu, warto dokładnie zapoznać się z urządzeniami i sprawdzić, czy będą odpowiadały wymaganiom danej osoby. Na samsiezbadaj.pl oferujemy Tobie wysokiej jakości urządzenia do badania stężenia glukozy we krwi. Dzięki nim każdego dnia zyskasz rzetelny pomiar i będziesz mógł sprawować należytą kontrolę nad swoim zdrowiem. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Jak wykonać badanie glukometrem?

Niezwykle ważnym jest, aby dokonywanie pomiaru przy użyciu glukometru odbywało się według określonych zasad. W innym wypadku wynik może nie być rzetelny, co wpłynie na przyjęcie przez pacjenta nieodpowiedniej ilości insuliny, a to w konsekwencji przełoży się na nieodpowiednie leczenie cukrzycy. Trzeba pamiętać o tym, że jeżeli do badania wykorzystywany jest klasyczny glukometr, który wymaga nakłucia palca, nie należy dezynfekować opuszka np. przy użyciu alkoholu, gdyż może to zaburzyć wynik. Przed dokonaniem pomiaru trzeba jednak umyć ręce. W trakcie wykonywania tej czynności z zastosowaniem ciepłej wody, można masować opuszek, co pozwoli na dopływ do niego większej ilości krwi. Wybierając glukometry z oferty samsiezbadaj.pl nie musisz obawiać się, że badanie zostanie przez Ciebie wykonane nieprawidłowo. Do każdego z naszych urządzeń jest bowiem dołączona instrukcja obsługi, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces wykonywania pomiaru. Pamiętaj o tym, aby szczegółowo zapoznać się z informacjami w niej zawartymi.

Jak wybrać odpowiedni glukometr?

Poszukując odpowiedniego glukometru dla siebie należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Ze względu na fakt, że rynek obfituje w wiele tego typu urządzeń, zadanie to może wydawać się dosyć trudne. Istnieją jednak pewne zasady, których przestrzeganie znacznie ułatwi sprawę. Np. osoby chorujące na cukrzycę typu 1 powinny wykonywać pomiar dobowy. To natomiast może sugerować wybór glukometru, który został wyposażony w funkcję zapisywania wielu wyników w pamięci. W przypadku osób wykonujących pomiar cukru we krwi raz w tygodniu, ze względu na fakt, że ich terapia opiera się przede wszystkim na przestrzeganiu odpowiedniej diety i stosowaniu leków na cukrzycę, najlepsze będą glukometry z alarmem. Przypomni im to o badaniu, kiedy przyjdzie na nie pora. Dla pacjentów, którzy muszą dokonywać pomiarów każdego dnia, najlepszym rozwiązaniem będzie glukometr z możliwością przesyłania danych na dysk komputera. Dzięki temu możliwe będzie szybkie dokonanie wydruku i przekazanie go lekarzowi. W przypadku osób starszych lub dzieci, warto zwrócić także uwagę na to, czy wybrany model jest łatwy w obsłudze. Dzięki temu ryzyko popełnienia błędu podczas badania będzie mniejsze. W ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są glukometry, które stanowią odpowiedź na potrzeby osób o zróżnicowanym stadium zaawansowania choroby. Za sprawą tego jednego urządzenia mogą badać się wszyscy pacjenci, niezależnie od wieku. Sprawdź oferowane przez nas urządzenia i dokonaj zakupu już dziś.

Glukometry w ofercie samsiezbadaj.pl

Na samsiezbadaj.pl dostępne są wysokiej jakości urządzenia do badania poziomu glukozy we krwi. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i opływowe kształty, z łatwością zmieszczą się do kieszeni czy torebki. To niezawodne, inteligentne narzędzia do samobadania, które pozwolą na uzyskanie wiarygodnego wyniku. W zestawie z glukometrem znajdują się rozmaite akcesoria, które ułatwią wykonanie badania, a także pozwolą utrzymać urządzenie w odpowiedniej kondycji. Jeżeli przykładasz szczególną uwagę do wysokiej jakości nabywanych przez Ciebie produktów, to z całą pewnością nasze glukometry sprostają Twoim oczekiwaniom. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich z naszymi niezawodnymi urządzeniami.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl