Samsiezbadaj - wczytywanie...

Test na rotawirusa Lab Home Rotadeno Screen - test do wykrywania rotawirusów z kału

ROTADENO-Screen® jest swoistym, szybkim testem immunodiagnostycznym do wykrywania rotawirusów i adenowirusów w kale - diagnostyka infekcji układu pokarmowego u dzieci i niemowląt.

Cena 48,00 zł
Dostępność brak towaru
ilość szt.
Zyskujesz 4 pkt ?

Produkty powiązane

Opis

Opis produktu:

ROTADENO-Screen® jest swoistym, szybkim testem immunodiagnostycznym do wykrywania rotawirusów i adenowirusów w kale - diagnostyka infekcji układu pokarmowego u dzieci i niemowląt.Dla kogo?

Test wykonuje się w przypadku biegunek, bólu brzucha i wymiotów. Zarówno rotawirusy, jak i adenowirusy są główną przyczyną infekcji żołądkowo-jelitowych (oraz powiązanych zespołów) u ludzi, zwłaszcza dzieci i osób starszych. Adenowirus jest związany głównie z infekcyjnym zapaleniem żołądka i jelit, ale także z wieloma innymi chorobami, takimi jak zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli (jeśli występuje w drogach oddechowych) lub zapalenie rogówki i spojówek. Infekcja rotawirusowa i adenowirusowa łatwo przenosi się poprzez kontakt z zanieczyszczonymi przedmiotami lub innymi powierzchniami środowiskowymi skażonymi kałem.

Sposób użycia:

Odkręć nakrętkę butelki do pobrania próbki i zanurz jej koniec (patyczek) w próbce kału. Włóż ponownie nakrętkę z próbką kału do butelki zawierającej diluent (rozcieńczalnik). Zakręć nakrętkę mocno i dobrze wstrząśnij, aby rozpuścić próbkę kału w rozcieńczalniku. Trzymaj butelkę pionowo i dodaj powoli dokładnie 5 kropli rozcieńczalnika do każdego dołka próbkowego na płytce testowej. Odczytaj wynik testu po upływie 10 minut.

 

Zawartość opakowania:

  • 1 aluminiowa, szczelna torebka zawierająca
  • 1 urządzenie testowe
  • 1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci
  • 1 papierowa podkładka do pobrania próbki kału
  • 1 butelka do pobrania próbki kału zawierającą 2 ml diluentu (rozcieńczalnika)
  • 1 ulotka z instrukcją użytkowania

Rekomendacja w przypadku pozytywnego wyniku testu:

Jeżeli wynik jest pozytywny, oznacza to, że w próbce kału obecny jest rotawirus i / lub adenowirus. Powinieneś skonsultować się z lekarzem, aby pokazać mu wyniki testu - zwłaszcza jeśli masz obniżoną odporność lub test wykonywany był u dziecka. Lekarz zdecyduje o podjęciu kolejnych kroków.

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl