🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

MultiSure GK - Zaawansowany pomiar Ketonów i Glukozy

Opis

Czym jest Ketometr Multisure GK?

MultiSure GK aparat cechuje przyjazna dla użytkownika, szybka obsługa, podświetlany, duży wyświetlacz oraz funkcja bezpiecznego, automatycznego wyrzutu paska. Wygodne w użytkowaniu przyciski, zlokalizowane w przedniej części aparatu umożliwiają prostą, intuicyjną obsługę i szybki wybór poszczególnych opcji ustawień.

Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami, których moc jest wystarczająca do wykonania ponad 2000 pomiarów. Zastosowana w aparacie funkcja Plug In umożliwia natychmiastowy pomiar po wprowadzeniu paska testowego do aparatu

MultiSure GK aparat nie wymaga kodowania, do badania stężenia ciał ketonowych wymagana jest mała objętość próbki krwi – tylko 0,8 mml
Czas pomiaru to jedynie 5 sekund. Pojemność pamięci – 100 wyników pomiaru z datą i czasem zapisu, zapewnia śledzenie wielu wcześniejszych wyników.
Aparat spełnia surowe wymagania dotyczące dokładności pomiaru, określone normą EN ISO 15197:2015 oraz zaleceniami licznych towarzystw naukowych.

 

Co to jest ketoza?

Ketoza (towarzysząca stosowaniu diety ketogenicznej) to stan organizmu, w którym spożywane tłuszcze i tkanka tłuszczowa są przekształcane w energię. Organizm zostaje zmuszony do czerpania energii wyłącznie z tłuszczy. Główną zasadą diety ketogenicznej jest ograniczenie do minimum spożywania węglowodanów i białek. Skutkiem ich wyeliminowania jest to, że wątroba zaczyna przekształcać tłuszcz w ciała ketonowe oraz kwasy tłuszczowe. Niedobór glukozy, która jest siłą napędową mózgu, również zostaje zastąpiony ciałami ketonowymi, które w stanie ketozy stają się głównym źródłem energii dla mózgu.>

Dieta ketogeniczna jest idealna dla osób, które chcą zgubić nadprogramowe kilogramy. Restrykcyjne przestrzeganie jej zasad skutkuje szybką utratą wagi. 

 

Dla kogo?

Urządzenie Multisure GK dedykowane jest nie tylko cukrzykom, ale także wszystkim tym, którzy zdecydowali się przejść na dietę ketogeniczną i pragną monitorować swój organizm, czy faktycznie znajduje się w fazie ketozy. Z aparatu Multisure GK mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

 

Korzyści z posiadania Multisure GK

Największą korzyścią z posiadania i stosowania aparatu Multisure GK jest jego wielofunkcjonalność. Stosując odpowiednie paski testowe, możemy zbadać zarówno swój poziom ciał ketonowych, jak i poziom glukozy we krwi. Co więcej, urządzenie jest kompaktowych rozmiarów, także noszenie go ze sobą wszędzie tam gdzie chcemy się wybrać, nie stanowi najmniejszego problemu.

 

 Jak używać?

Opakowanie zawiera:

  • Aparat Multisure GK
  • Baterie
  • Nakłuwacz
  • Lancety
  • Etui
  • Instrukcję obsługi

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

MultiSure GK - Zaawansowany pomiar Ketonów i Glukozy

99,00 zł 99.00
ilość + - szt.
Zyskujesz 9 pkt ?
99,00 zł 99.00
ilość + - szt.

towar niedostępny

Wysyłka icon-help Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności shipping
Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl