🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

MultiTEST - test do wykrywania narkotyków z moczu

Opis

Test do wykrywania narkotyków w moczu.

Co to jest?

Jest to niezwykle przydatne narzędzie diagnostyczne do zastosowania w warunkach domowych, które pozwala znaleźć ślady zażycia najbardziej popularnych narkotyków, takich jak amfetamina, heroina, kokaina, morfina, marihuana i haszysz.

 • Wyrób do samokontroli, do wykonania w domu
 • Przeprowadzenie testu jest proste
 • Wynik testu już po 5min
 • Wysoka jakość produktu.
 • Prosty w użyciu.

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

 • 1 test paskowy
 • instrukcja

Opakowanie Multi TEST zawiera 4 paski testowe złączone w jednej plastikowej obudowie, co umożliwia wykonanie jednorazowego badania na obecność wszystkich 6 narkotyków. Dzięki temu badanie przeprowadzamy szybko i wygodnie.

Do analizy wystarczą 4 paski, ponieważ morfina i heroina wykrywana jest na jednym pasku testowym (wynik w okienku MOR), podobnie jak haszysz i marihuana (wynik w okienku THC). Rezultat pozytywny wskazujący na obecność niedozwolonych substancji oznacza się w postaci jednego różowego prążka w strefie kontrolnej C.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Samo badanie za pomocą Multi TEST jest proste i powinno być wykonane na podstawie próbki świeżego moczu zebranego do suchego i czystego pojemnika. Pora jego pobrania nie jest istotna, należy natomiast pamiętać, że w przypadku niemożności natychmiastowego przeprowadzenia diagnozy, próbkę należy przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze oscylującej wokół 2-8°C. W takim wypadku przed rozpoczęciem badania należy ją ogrzać.

Zanim przeprowadzimy test, musimy pamiętać o tym, że:

 • nie wolno zanurzać dolnej obudowy w próbce moczu
 • test powinien być zanurzony w próbce na tyle długo, aż w okienkach wynikowych pojawią się prążki kontrolne. Proces trwa zazwyczaj ok. 15 sekund.
 • badany mocz nie może mieć bezpośredniej styczności z okienkami wynikowymi

 

JAK DŁUGO NARKOTYKI UTRZYMUJA SIE W ORGANIZMIE?

Poszczególne rodzaje narkotyków utrzymują się w organizmie przez różny czas. Marihuanę i haszysz można wykryć przez okres 5-20 dni, amfetaminę w czasie 1-3 dni od momentu zażycia, morfinę i heroinę 2-3 dni, a kokainę 1-4 dni.

 

INTERPRETACJA WYNIKU

Produkt to 4 paski pełniące funkcję niezależnych testów, wyposażonych w substancje aktywne wchodzące w reakcję z obecnymi w moczu narkotykami lub ich metabolitami. Propozycja zapewnia szerokie spektrum możliwości diagnostycznych, które obejmują detekcję amfetaminy, kokainy, morfiny, heroiny oraz marihuany i haszyszu.

 • Wynik dodatni

  Gdy w badanym moczy znajduje się narkotyk lub jego metabolit w strefie kontrolnej C pojawia się barwny prążek.

 • Wynik ujemny

  Ujemny wynik reprezentowany jest przez dwa prążki pojawiające się w strefach testowej T i kontrolnej C. Wystąpienie obu pasków to dobra wiadomość dla wszystkich badanych, oznacza brak obecności narkotyków w moczu.

 • Wynik nieważny

  Brak widocznych prążków lub pojawienie się jedynie tego zlokalizowanego w strefie testowej T oznacza nieważność przeprowadzonego badania i konieczność dokonania kolejnego.

 

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

MultiTEST - test do wykrywania narkotyków z moczu

29,99 zł 29.99
ilość + - szt.
Zyskujesz 2 pkt ?
29,99 zł 29.99
ilość + - szt.

towar niedostępny

Wysyłka icon-help Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności shipping
Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl