🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

MyCare Test na infekcje dróg moczowych

Opis

SZYBKI TEST NA INFEKCJE DRÓG MOCZOWYCH

Co to jest?

Test na infekcje dróg moczowych Care Diagnostica to wyrób medyczny w postaci szybkiego testu diagnostycznego do samodzielnego wykonania w domu, w celu analizy moczu w przypadku objawów wskazujących na infekcje dróg moczowych, jak np. ból podczas oddawania moczu, krew w moczu, a także w celu samodzielnej kontroli stanu nerek i ogólnego stanu zdrowia.

 

Jak działa?

Test wykrywa w moczu białka, leukocyty i/lub azotyny, które są najczęstszą przyczyną infekcji dróg moczowych czy chorób nerek. Wynik testu jest dostępny po 60 sekundach od jego przeprowadzenia. Test jest odpowiedni dla osób dorosłych i dzieci od 12 lat. Polecana jest analiza tzw. "pierwszego moczu" rano.

 

Dlaczego warto się przebadać?

Zakażenie układu moczowego w większości przypadków jest spowodowane przez bakterie, a przede wszystkim bakterie jelitowe. Układ moczowy obejmuje cewkę moczową, pęcherz, moczowód i nerki. Przeważnie kobiety cierpią na zakażenia układu moczowego, ponieważ krótka cewka moczowa sprzyja przenikaniu drobnoustrojów. Około 11% kobiet choruje na zakażenie układu moczowego każdego roku. Jednakże, starsi mężczyźni są również narażeni, jeżeli mają powiększoną prostatę, co utrudnia przepływ moczu. U zdrowych ludzi mocz jest sterylny (tj. nie zawiera mikroorganizmów). Jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie sterylności układu moczowego jest opróżnianie pęcherza całkowicie regularnie. Generalnie, infekcja powstaje w cewce moczowej i może rozprzestrzeniać się do górnych dróg moczowych aż do nerek.

 

Dokładność testu:

Ten test podlegał ocenie wartości diagnostycznej i uzyskał, w odniesieniu do porównywanego produktu
zgodnego z CE, czułość 91% na białko, 85% na azotyny, 88% dla leukocytów oraz swoistość 91% dla
białka, 99% dla azotynów i 95% dla leukocytów.

 

Zawartość opakowania:

  • 2 opakowania foliowe z paskiem testowym i środkiem osuszającym każde
  • Instrukcja obsługi

 Przed otwarciem jednego opakowania foliowego, znajdź odpowiedni pojemnik, w którym będzie umieszczany mocz.

 

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

MyCare Test na infekcje dróg moczowych

38,99 zł 38.99
ilość + - szt.
Zyskujesz 3 pkt ?
38,99 zł 38.99
ilość + - szt.

towar niedostępny

Wysyłka icon-help Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności shipping
Kraj wysyłki:
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl