🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
O nas

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i metod sprawdzonych na rynku globalnym możemy oferować najwyższej jakości testy do samokontroli w domu. W praktyce oznacza to przeprowadzenie samodzielnie wstępnej diagnostyki w najbardziej komfortowych warunkach i terminie. Dzięki temu zyskujemy możliwość łatwego sprawdzenia stanu zdrowia na bieżąco i odpowiednio wczesnego reagowania, jeśli zajdzie taka konieczność.

Na wynik badania wykonanego samodzielnie poczekamy maksymalnie pół godziny. To oszczędność czasu i pieniędzy oraz ograniczenie konieczności umawiania wizyty u lekarza, będące szczególnie istotne dla osób starszych, schorowanych lub wiecznie zajętych. Wybierając nasze testy do samokontroli, zyskujemy niezależność i wygodę oraz wiarygodny wynik, który poznamy w ekspresowym tempie.

Oferujemy między innymi testy diagnostyczne do samokontroli na parametry biochemiczne z krwi, moczu lub śliny. Dzięki temu szybko i wygodnie skontrolujemy na przykład poziom przyswajalności żelaza, witaminy D, obecności wirusów lub narkotyków w organizmie. Dodatkowo proponujemy bardzo czułe testy ciążowe i owulacyjne oraz sprzęt i urządzenia pomiarowe, takie jak lipidometry, glukometry, ciśnieniomierze, przenośne EKG i niezawodne termometry.

Stawiamy na jakość, precyzję oraz innowację, dlatego nasza oferta nieustannie wzbogacana jest o nowe produkty. Zachęcamy do ich bliższego poznania i stosowania w ramach samokontroli. Na zdrowie!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl