🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz wysokiej jakości pulsoksymetry. To niezawodne narzędzia do pomiaru wysycenia krwi tlenem. Najczęściej stosuje się je w sytuacji kiedy zachodzi podejrzenie niewydolności oddechowej i niedotlenienia organizmu. Z reguły spotyka się je w szpitalach i na blokach operacyjnych, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć w nie swoją domową apteczkę. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na to niezawodne urządzenie.

Pulsoksymetry – co to takiego?

Pulsoksymetry są to nieskomplikowane urządzenia służące do badania pulsu pacjenta. Urządzenia te odznaczają się niewielkimi rozmiarami. Bardzo często użytkowane są w szpitalach i klinikach oraz w ratownictwie. Pozwalają na nieinwazyjne wykonywanie pomiarów wysycenia krwi tlenem, czyli saturacji, a także mierzą puls, czyli częstotliwość pracy serca. Badanie wykonywane przy użyciu pulsoksymetru nosi nazwę pulsoksymetrii. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz pulsoksymetry o wielu zastosowaniach. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wariant dostosowany do Twoich potrzeb.

Zastosowanie pulsoksymetrów

Z pulsoksymetrami można najczęściej spotkać się na oddziałach ratunkowych, oddziałach intensywnej terapii, salach operacyjnych i w karetkach pogotowia. Służą one bowiem do monitorowania stanu pacjenta w przypadku trudności z oddychaniem oraz w trakcie i po zakończeniu znieczulenia ogólnego. Urządzenia te stosowane są u pacjentów z różnych grup wiekowych. Sprawdzają się one zarówno w przypadku noworodków, jak i osób starszych. Pulsoksymetry używane są również przez sportowców, szczególnie tych, którzy trudnią się uprawianiem sportów na wysokościach. Mowa tu o narciarstwie, skokach spadochronowych, czy wspinaczce wysokogórskiej. Ponadto, sprawdzają się również w użytkowaniu domowym. Szczególnie zaleca się ich posiadanie osobom starszym, borykającym się z chorobami przewlekłymi oraz pacjentom cierpiącym na choroby układu oddechowego, czy sercowo-naczyniowego. Osoby, które cierpią na bezdech senny lub są poddawane tlenoterapii także powinny zaopatrzyć się w to urządzenie. W warunkach domowych najlepiej sprawdzą się pulsoksymetry na palec, które znajdziesz w ofercie samsiezbadaj.pl. Są łatwe w obsłudze i odznaczają się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z ich przechowywaniem, jak i transportowaniem w dowolne miejsce. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni dla siebie model.

Rodzaje pulsoksymetrów. Jakie wybrać?

Klasyczne urządzenia w postaci pulsoksymetrów odczytują poziom natlenowania hemoglobiny za pośrednictwem dwóch długości fali. To umożliwia odróżnienie oksyhemoglobiny od hemoglobiny pozbawionej tlenu czyli zredukowanej. Bardziej zaawansowane technologicznie pulsoskymetry mogą nawet na podstawie różnych długości fal określać obecność karboksyhemoglobiny i methemoglobiny. Obecność wyżej wspomnianych wykazuje wpływ na ostateczny wynik saturacji.

Wybierając odpowiedni pulsoksymetr dla siebie, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to czy posiada on status wyrobu medycznego z certyfikatem CE. Kolejną ważną kwestią jest jego rodzaj. Na rynku dostępne są bowiem dwa rodzaje pulsoksymetrów. Pierwszymi z nich są wspominane wcześniej pulsoksymetry napalcowe, drugimi zaś – nadgarstkowe. Te drugie niestety dokonują mniej dokładnych pomiarów. Dlatego też jeżeli zależy Tobie na rzetelnym monitorowaniu saturacji, to w Twoim przypadku najlepszą opcją będą modele napalcowe dostępne w ofercie samsiezbadaj.pl.

Pulsoksymetry na palec z oferty samsiezbadaj.pl

W szerokim asortymencie samsiezbadaj.pl znajdziesz niezawodne, wysokiej klasy urządzenia w postaci pulsoksymetrów. Oferujemy Tobie łatwe w obsłudze narzędzia do ciągłego nieinwazyjnego pomiaru stopnia nasycenia krwi tętniczej hemoglobiną oraz częstotliwości pulsu na palcu. Oferowane przez nas pulsoksymetry na palec zostały wyposażone w duży wyświetlacz, co znacznie ułatwia odczytywanie wyświetlanych wyników. Urządzenia o niewielkich gabarytach nie zajmą zbyt wiele miejsca w Twoim domu. Ponadto, z łatwością zabierzesz je ze sobą do pracy, na wakacje, a także w wiele innych miejsc. To niezawodne narzędzie pozwoli Tobie na bieżąco kontrolować poziom saturacji krwi, a tym samym zatroszczyć się o stan własnego zdrowia.

Pulsoksymetry napalcowe – postaw na wysokiej jakości urządzenia oferowane przez samsiezbadaj.pl

Dostępne w naszej ofercie pulsoksymetry napalcowe, to wysokiej jakości urządzenia, które pozwalają w łatwy i szybki sposób monitorować poziom saturacji krwi. Szczególnie sprawdzą się w przypadku osób, które cierpią na choroby układu oddechowego. Ponadto, stanowią nieodłączny element wyposażenia sali operacyjnej czy ambulansu i wielu innych miejsc. Dzięki nim można przeprowadzić ekspresową diagnostykę i podjąć stosowne działanie w celu ochrony życia i zdrowia pacjenta. Oferowane przez nas modele perfekcyjnie sprawdzą się w tzw. „polowych” warunkach. Idealne do użytkowania podczas lotów, przy intensywnej terapii oraz po terapii tlenowej. Ich wyjątkowe walory użytkowe docenią również sportowcy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wysokiej jakości pulsoksymetry dostępne w asortymencie samsiezbadaj.pl.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl