🛒ZAMÓW DO 12:00
🔥Z WYSYŁKĄ DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

Super czuły test ciążowy strumieniowy - Samsiezbadaj

ciąża - przód.png
  • Promocja

Opis

Samsiezbadaj Test ciążowy strumieniowy 

Jeden z najdokładniejszych testów ciążowych na rynku!

Szybki test strumieniowy z moczu do samodzielnego wykonania w ramach diagnostyki in vitro. SamSięZbadaj.pl test ciążowy wykrywa hormon hCG już po 6 dniach od spodziewanej miesiączki.

Test ciążowy to jednoetapowa, szybka diagnostyka w zakresie jakościowego wykrywania podwyższonego stężenia hormonu hCG w moczu, aby pomóc we wczesnej identyfikacji ciąży.

Zalety testu:

  • krótki czas oczekiwania na wynik testu – zaledwie 3 minuty!
  • super czuły – test wykrywa podwyższone stężenie hormonu hCG już od 6 dnia!
  • proste wykonanie badania.

Jak wykonać badanie?

  1. Należy otworzyć foliową kopertę. Z koperty należy wyjąć test strumieniowy. W kopercie znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić do śmieci.
  2. Zdejmij nasadkę i skieruj końcówkę testu pod strumień moczu na co najmniej 10 sekund. Można również zebrać mocz do suchego i czystego naczynia, a następnie zanurzyć w nim na co najmniej 10 sekund samą końcówkę testu.
  3. Następnie należy nałożyć z powrotem nasadkę i umieścić test na poziomej powierzchni tak, aby widoczne były obydwa okienka testu. Odczekaj, aż w okienkach pojawią się barwne prążki: T – strefa testowa, C- strefa kontrolna.
  4. Wynik testu należy odczytać po czasie 1 do 4 minut od momentu zanurzenia końcówki testu w moczu. Jeśli nie pojawi się żadna barwna linia należy odczekać jeszcze 1 minutę.

Wynik otrzymanego testu po dłuższym czasie niż 10 minut nie należy brać pod uwagę.

Interpretacja wyniku

Wynik ujemny – wynik negatywny, w momencie kiedy pojawia się pasek kontrolny C, natomiast brak paska testowego T. Oznacza w 99,9%, że nie jesteś w ciąży.

Wynik dodatni (ciąża) – wynik pozytywny, w momencie pojawienia się dwóch wyraźnych pasków na płytce testowej, zarówno w strefie testowej T, jak i w strefie kontrolnej C. Intensywność obu pasków nie ma znaczenia. Taki wariant wskazuje z dużym prawdopodobieństwem, że jesteś w ciąży.

Wynik nieważny - wynik można uznać za nieważny, jeżeli nie pojawi się żaden pasek lub pojawi się pasek tylko w strefie testowej T. Wówczas należy powtórzyć badanie. Należy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania w języku polskim.

 

Numer jednostki notyfikującej 0123

Produkt zawiera deklarację zgodności UE

Certyfikat CE widoczny jest na zdjęciach

Etykieta, oznakowanie, instrukcja obsługi oraz interfejs użytkownika są w języku polskim

Testy są do samokontroli/samodzielnego wykonania w warunkach domowych.

Test nie zawiera substancji niedozwolonych

Nasze produkty posiadają certyfikat zgodności CE

Oferowany produkt jest wyrobem medycznym jednorazowego użytku oznaczonym znakiem CE. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Zobacz film instruktażowy na YouTube:

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Super czuły test ciążowy strumieniowy - Samsiezbadaj

6,26 zł

Cena regularna: 7,50 zł

6.26
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,26 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość + - szt.
Zyskujesz 0 pkt ?

6,26 zł

Cena regularna: 7,50 zł

6.26
ilość + - szt.

towar niedostępny

Wysyłka icon-help Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności shipping
Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl