Samsiezbadaj - wczytywanie...

Test ciążowy Viola - Z określeniem tygodnia ciąży

Test ciążowy Viola - Z określeniem tygodnia ciąży
  • nowość

Wczesny test ciążowy z określeniem tygodnia.

Jedno opakowanie zawiera 1 test.

Cena 26,99 zł
Dostępność brak towaru
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt ?

Produkty powiązane

Opis

SZYBKI TEST CIĄŻOWY Z OKREŚLENIEM TYGODNIA

Co to jest?

Test ciążowy Viola wczesny z określeniem tygodnia ciąży to szybki test określający obecność hormonu ciążowego hCG w moczu, którego poziom wzrasta na początku ciąży. Test pozwala w szybki sposób w warunkach domowych potwierdzić lub wykluczyć ciążę, nawet 10 dni od zapłodnienia. Ponadto umożliwia określić tydzień ciąży.

 

Jak działa?

Test można wykonać o dowolnej porze dnia, ale zaleca się pobranie próbki moczu wczesnym rankiem, ponieważ o tej porze dnia poziom hCG jest najwyższy. Jest to test immunologiczny do wykrywania hCG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) w moczu

 

Dlaczego warto ?

Test ten jest z powodzeniem stosowany przez lekarzy i kliniki od wielu lat. Potwierdza on ciążę, gdy tylko w moczu zostanie wykryty poziom hCG wynoszący 12 IU/L lub więcej. Można go stosować przed wystąpieniem miesiączki (tj. około 10 dni po stosunku płciowym).

 

Dokładność testu:

Chociaż test jest bardzo dokładny, ze względu na różne czynniki, w bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić fałszywy wynik. Jeśli stężenie hCG w moczu jest zbyt niskie, np. dlatego, że mocz jest bardzo rozcieńczony lub dlatego, że test został przeprowadzony zbyt wcześnie, wynik może być negatywny, nawet jeśli ciąża jest obecna.

 

Zawartość opakowania:

  • Test ciążowy

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl