samsiezbadaj.pl
Filtruj produkty
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Testy biochemiczne z krwi

Biocard Celiac Home - Test na nietolerancję glutenu Biocard Celiac Home - Test na nietolerancję glutenu
Testy biochemiczne z krwi
Cena: 29,15 zł 42,49 zł
Zobacz
szt.
  • Promocja
Badanie na witaminę D - oznaczenie witaminy D we krwi Badanie na witaminę D - oznaczenie witaminy D we krwi
Testy biochemiczne z krwi
Producent: Alltest
Cena: 14,03 zł 19,99 zł
Zobacz
szt.
  • Promocja
Test na tarczycę hormon TSH Test na tarczycę hormon TSH
Testy biochemiczne z krwi
Producent: Alltest
Cena: 14,03 zł 21,49 zł
Zobacz
szt.
  • Promocja
Test CRP Domowe Laboratorium Test CRP Domowe Laboratorium
Testy biochemiczne z krwi
Cena: 25,91 zł 28,99 zł
Zobacz
szt.
  • Promocja
Test na anemię Diather - badanie ferrytyny i niedoboru żelaza Test na anemię Diather - badanie ferrytyny i niedoboru żelaza
Testy biochemiczne z krwi
Producent: Diather
Cena: 20,99 zł
Zobacz
szt.
Test na prostatę PSA Domowe Laboratorium Test na prostatę PSA Domowe Laboratorium
Testy biochemiczne z krwi
Cena: 17,99 zł
Zobacz
szt.

W tej kategorii produktów oferujemy testy biochemiczne z krwi. Są to narzędzia, które służą do użytku domowego. Posiadamy rozmaite modele, dzięki którym uzyskasz informacje na temat danego parametru. Stanowią one solidną podstawę do dalszej diagnostyki lekarskiej oraz monitorowania postępów w leczeniu i powracaniu do zdrowia. Zapoznaj się z ofertą naszych testów i wybierz wariant dostosowany do Twoich potrzeb.

Testy biochemiczne z krwi – co to takiego?

Testy biochemiczne z krwi to grupa badań, które wykonywane są zarówno w ramach profilaktyki zdrowotnej, jak również podczas wstępnej oceny stanu zdrowia. Najczęściej zaleca się ich przeprowadzenie w sytuacji ogólnego osłabienia organizmu, czy podejrzenia wystąpienia objawów charakterystycznych dla danej dolegliwości. Lekarze sugerują tego typu badania także w przypadku podejrzenia zaburzenia gospodarki elektrolitowej oraz podejrzenia zaburzeń w pracy różnych narządów, czy diagnostyki ewentualnych tyczących się ich chorób. Badania biochemiczne służą również określeniu nieprawidłowej tolerancji składników pokarmowych oraz diagnostyki m.in. cukrzycy, czy określenia rozwoju wielu innych chorób. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz testy biochemiczne z krwi, które wykonasz samodzielnie w zaciszu własnego domu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz interesujące Cię warianty testów.

Testy biochemiczne z krwi do samokontroli – jak je wykonać?

Oferowane przez nas testy są łatwe w obsłudze i nie wymagają dysponowania profesjonalnym sprzętem medycznym. Wykonuje się je z krwi pobranej z opuszka palca. Aby wynik był w pełni wiarygodny, należy zapoznać się z instrukcją dołączoną do wybranego testu. Takie rozwiązanie pozwala w przeciągu kilku/kilkunastu minut uzyskać rzetelny wynik mierzonego parametru. Oferowane przez nas narzędzia do samokontroli, to wysokiej jakości certyfikowane produkty, które stanowią podstawę do dalszej diagnostyki lekarskiej, jak i również sprawdzają się w bieżącym monitorowaniu stanu zdrowia i postępów w leczeniu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu odpowiadającego Tobie testu.

Testy biochemiczne z krwi na witaminę D

Wśród licznych propozycji jakie znajdziesz na samsiezbadaj.pl dostępne są testy biochemiczne z krwi na witaminę D. Są to domowe testy półilościowe, które pozwalają uzyskać wynik w czterech zakresach. Ze względu na fakt, że obniżony poziom witaminy D w organizmie może wywoływać rozmaite stany chorobowe, tak ważnym jest, aby na bieżąco oznaczać jej poziom i w przypadku niedoboru rozpocząć suplementację. Testy należy wykonywać zgodnie z dołączoną do nich instrukcją. Tego typu testy do samokontroli należy stosować w celu profilaktyki zdrowotnej, ale również w sytuacjach, które mogą świadczyć o niedoborze witaminy D w organizmie. Zapoznaj się dokładnie z opisem testu na naszej stronie i przekonaj się sam jak wartościowe jest to narzędzie.

Testy biochemiczne z krwi na nietolerancję glutenu

Na samsiezbadaj.pl znajdziesz testy biochemiczne z krwi na nietolerancję glutenu. Tego typu badania szczególnie powinny wykonać osoby, u których występują objawy dla tej jednostki chorobowej zwanej celiakią. Najczęściej są to: biegunka, bóle brzucha, wzdęcia, nadmierne gazy, tłuszcz w stolcu, a także niestrawność. W wielu przypadkach nietolerancja glutenu może objawiać się niedożywieniem, utratą wagi, anemią, przemęczeniem, osteoporozą, a w przypadku dzieci – opóźnionym wzrostem. Częstymi objawami towarzyszącymi celiakii jest wysypka skórna, objawy o podłożu psychicznym takie jak drażliwość czy depresja. Jeżeli zauważyłeś u siebie występowanie którychkolwiek z powyższych objawów, kup koniecznie test na nietolerancję glutenu z naszej oferty i wykonaj stosowne badanie. Nasze testy sprawdzą się również w przypadku osób, które stosują dietę bezglutenową i chciałyby zweryfikować jej działanie.

Testy biochemiczne z krwi na ferrytynę

Ferrytyna jest białkiem obecnym we wszystkich komórkach organizmu. Jej najważniejszą funkcją jest wiązanie atomów żelaza. Obniżony poziom ferrytyny we krwi, może świadczyć o niedoborze żelaza i niedokrwistości czyli anemii. W naszej ofercie znajdziesz testy biochemiczne z krwi na ferrytynę, które pozwolą na określenie jej poziomu w próbce krwi pobranej z palca. Wskazaniami do wykonywania tego typu diagnostyki są m.in.: zmęczenie, bóle głowy, bladość, łamliwe włosy i paznokcie oraz duszności. Badanie wykonane przy użyciu naszych testów pozwala określić poziom ferrytyny już po kilku minutach.

Testy biochemiczne z krwi na prostatę i na tarczycę

Wśród licznych propozycji naszych testów znajdziesz także testy biochemiczne z krwi na prostatę. Dzięki nim w szybki i łatwy sposób wykryjesz specyficzny antygen prostaty, który towarzyszy zmianom chorobowym w obrębie gruczołu krokowego. Test na prostatę wykonuje się na podstawie próbki krwi pobranej z palca. Aby uzyskać rzetelny wynik, konieczne jest dokładne zapoznanie się z instrukcją dołączoną do opakowania i postępowanie zgodnie z informacjami w niej zawartymi. W naszej ofercie dostępne są również testy na tarczycę, a konkretnie do oznaczania poziomu hormonu TSH we krwi w celu diagnostyki chorób tarczycy. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni dla siebie test.

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl