🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
Ogólne badanie moczu URS 10 (2 sztuki) - Domowe Laboratorium

Testy biochemiczne z moczu

Ogólne badanie moczu URS 10 (2 sztuki) - Domowe Laboratorium
Cena:

12,99 zł

Cena regularna: 15,99 zł

Najniższa cena: 12,95 zł
  • Promocja
Test na Menopauze - Domowy test płytkowy  do wykrywania hormonu FSH

Testy ciążowe i owulacyjne z moczu

Test na Menopauze - Domowy test płytkowy do wykrywania hormonu FSH
Cena:

15,11 zł

Cena regularna: 18,49 zł

Najniższa cena: 15,11 zł
  • Promocja

W szerokim asortymencie oferowanych przez nas narzędzi do samobadania, znajdziesz testy biochemiczne z moczu. Są to łatwe w użyciu akcesoria, dzięki którym wykonasz interesujące Cię badanie w zaciszu własnego domu. Do testów dołączone są wszelkie niezbędne narzędzia, wraz z instrukcją obsługi. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni model testów dla siebie i swoich bliskich.

Czym są badania moczu?

Badania moczu to jedne z podstawowych i nieinwazyjnych badań laboratoryjnych. Dzięki nim można rozpoznać różnego rodzaju choroby. Polegają na ocenie pobranej próbki moczu zarówno pod kątem biochemicznym, jak i biofizycznym. Podczas badania sprawdza się także występowanie w moczu specyficznych komórek, kryształów i wałeczków. To, o czym należy pamiętać, to fakt, że mocz jest niezwykle istotnym płynem ustrojowym produkowanym w nerkach. Wydala się go z organizmu wraz z różnorodnymi produktami przemiany materii, które nie są potrzebne, a często również okazują się być toksyczne dla organizmu. Każdego dnia ludzki organizm wydala średnio od 500 do 2500 ml moczu. Ilość ta jest uzależniona m.in. od temperatury otoczenia oraz ilości spożywanych płynów. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz testy biochemiczne z moczu, dzięki którym zbadasz stan swojego zdrowia. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz test dostosowany do Twoich potrzeb.

Kiedy należy wykonać badanie moczu?

Badanie moczu powinno być wykonywane przynajmniej raz do roku w celach profilaktyki zdrowotnej. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Podczas takiego badania możliwe jest wykrycie w moczu rozmaitych substancji, których obniżony lub podwyższony poziom może świadczyć o rozwoju infekcji. W celu profilaktyki zdrowotnej warto sięgnąć po testy biochemiczne z moczu dostępne w ofercie samsiezbadaj.pl. Uzyskane wyniki można przedstawić lekarzowi pierwszego kontaktu, aby kolejno podjąć stosowne leczenie. Badanie moczu powinno być wykonywane również w sytuacji kiedy u pacjenta występują objawy infekcji. Mowa tu o podejrzeniu wystąpienia infekcji układu moczowego. Ponadto, cykliczne badania moczu wykonuje się również w celu stałego monitorowania skuteczności wdrożonej terapii. Chodzi przede wszystkim o infekcje układu moczowego, kamicę nerkową, wybrane choroby wątroby czy nadciśnienie tętnicze. Badania moczu należy wykonywać także kontrolnie w przypadku pacjentów zmagających się z cukrzycą, czy w przypadku kobiet w ciąży. Oferowane przez nas testy do samokontroli sprawdzają się również w wyżej opisanych przypadkach jako narzędzie służące do bieżącego monitorowania postępów leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z innowacyjnego rozwiązania jakim są testy do samokontroli.

Testy biochemiczne z moczu do samokontroli

Oferowane przez nas testy biochemiczne z moczu do samokontroli, to narzędzia przeznaczone do użytku domowego. W naszej ofercie dostępne są modele służące ogólnemu badaniu moczu. To multi-diagnostyczne testy paskowe, które umożliwiają analizę moczu obejmującą 10 różnych parametrów badawczych. Do wyżej wymienionych należą: glukoza, ciałka ketonowe, bilirubina, krew, ciężar właściwy, białko, pH, azotyny, leukocyty oraz urobilinogen. Za sprawą dołączonej do opakowania skali barwnej, możliwe jest dokładne określenie poziomu uzyskanych wyników oraz ich ewentualnych odstępstw od normy. Za pomocą oferowanych przez nas testów można zbadać nie tylko osoby dorosłe, ale również i dzieci. To niewątpliwie jeden z lepszych wyborów w kierunku profilaktyki zdrowotnej i dbania o kondycję swojego organizmu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz oferowany przez nas test do badania moczu.

Dlaczego warto wybrać testy z moczu do samokontroli?

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać oferowane przez nas testy biochemiczne z moczu do samokontroli. Przede wszystkim takie rozwiązanie to duża oszczędność czasu. Do wykonania badania nie jest potrzebne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Ponadto, nie ma konieczności wychodzenia z domu w celu wykonania testu, w przeciwieństwie do badań wykonywanych w laboratoriach medycznych. Dodatkowo, testy z naszej oferty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Co równie istotne, wyniki z testów otrzymujemy już w niespełna kilka minut, natomiast na te wykonywane w laboratorium medycznym trzeba oczekiwać około 48 godzin. Testy pozwalają uzyskać w pełni rzetelny wynik, dlatego też stanowią podstawę do podjęcia dalszego leczenia, a także sprawdzają się jako narzędzia przeznaczone do bieżącego monitorowania postępów w odzyskiwaniu zdrowia. Ze względu na liczne zalety jakie wynikają z ich użytkowania, serdecznie zachęcamy do stosowania oferowanych przez nas testów.

Jak wykonywać testy biochemiczne z moczu?

Aby móc wykonać testy biochemiczne z moczu, konieczna będzie próbka świeżego moczu. Należy go oddać w godzinach porannych do czystego i suchego pojemnika. Żeby wynik testu był w pełni rzetelny, koniecznym jest skrupulatne zapoznanie się z instrukcją dołączoną do opakowania z testem i postępowanie zgodnie z jej wytycznymi. Wykonanie testu nie jest skomplikowane i niewątpliwie każdy sobie z nim poradzi.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl