🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
Super czuły test ciążowy strumieniowy - Samsiezbadaj

Testy ciążowe i owulacyjne z moczu

Super czuły test ciążowy strumieniowy - Samsiezbadaj
Cena:

6,26 zł

Cena regularna: 7,50 zł

Najniższa cena: 6,26 zł
  • Promocja
Super czuły test ciążowy strumieniowy PINK

Testy ciążowe i owulacyjne z moczu

Super czuły test ciążowy strumieniowy PINK
Cena:

3,88 zł

Cena regularna: 4,99 zł

Najniższa cena: 3,88 zł
  • Promocja
Super czuły test ciążowy płytkowy PINK

Testy ciążowe i owulacyjne z moczu

Super czuły test ciążowy płytkowy PINK
Cena:

3,78 zł

Cena regularna: 3,99 zł

Najniższa cena: 3,78 zł
  • Promocja
Test ciążowy Viola - Z określeniem tygodnia ciąży

Testy ciążowe i owulacyjne

Test ciążowy Viola - Z określeniem tygodnia ciąży
Cena:

24,83 zł

Cena regularna: 26,99 zł

Najniższa cena: 24,83 zł
  • Promocja
Test na Menopauze - Domowy test płytkowy  do wykrywania hormonu FSH

Testy ciążowe i owulacyjne z moczu

Test na Menopauze - Domowy test płytkowy do wykrywania hormonu FSH
Cena:

15,11 zł

Cena regularna: 18,49 zł

Najniższa cena: 15,11 zł
  • Promocja
Test owulacyjny LH paskowy Domowe Laboratorium 25 Sztuk

Testy ciążowe i owulacyjne

Test owulacyjny LH paskowy Domowe Laboratorium 25 Sztuk
Cena:

42,99 zł

Test owulacyjny LH z moczu Domowe Laboratorium (5 Sztuk)

Testy ciążowe i owulacyjne z moczu

Test owulacyjny LH z moczu Domowe Laboratorium (5 Sztuk)
Cena:

11,59 zł

Test owulacyjny z moczu - wykryj hormon LH 5 sztuk

Testy ciążowe i owulacyjne z moczu

Test owulacyjny z moczu - wykryj hormon LH 5 sztuk
Cena:

25,89 zł

Cena regularna: 27,00 zł

Najniższa cena: 25,92 zł
  • Promocja

W tej kategorii produktów znajdziesz testy owulacyjne i testy ciążowe z moczu. Są to wysokiej jakości narzędzia, dzięki którym w szybki sposób sprawdzisz, który moment w cyklu miesięcznym jest najlepszy na poczęcie oraz czy doszło do zapłodnienia. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

Czym są strumieniowe testy ciążowe z moczu?

Testy ciążowe strumieniowe to jedne z modeli testów, które pozwalają na wykrycie ciąży we wczesnym jej stadium. Oznaczana jest w nich obecność gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w moczu kobiety. Ta ostatnia to hormon, którego stężenie w moczu zwiększa się podczas ciąży. Już w 7. dniu po owulacji stężenie hCG jest na tyle wysokie, że możliwe jest stwierdzenie ciąży. Testy strumieniowe można wykonywać już po 6 dniach od momentu, w którym mogło dojść do zapłodnienia. Największą wiarygodność uzyskuje się jednak w dniu, lub dzień po terminie spodziewanej miesiączki. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz strumieniowe testy ciążowe z moczu, dzięki którym w szybki i łatwy sposób dowiesz się czy jesteś w ciąży. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj zakupu testu już dziś.

Jak wykonywać strumieniowe testy ciążowe z moczu?

Oferowane przez nas testy strumieniowe umieszczone są w szczelnych opakowaniach. Aby móc wykonać test, koniecznym jest wyjęcie go ze specjalnej saszetki, w której również został umieszczony środek pochłaniający wilgoć. Ten ostatni trzeba wyrzucić. Kolejno należy zdjąć nakładkę z testu i skierować jego końcówkę pod strumień moczu na minimum 10 sekund. Możliwe jest również wykonanie testu poprzez zebranie moczu do czystego i osuszonego pojemnika, a kolejno zanurzenie w nim końcówki testu na co najmniej 10 sekund. Po wykonaniu wyżej opisanych czynności, należy ponownie umieścić nakładkę na końcówce testu i położyć test na poziomej powierzchni w taki sposób, aby były widoczne oba jego okienka. Po upływie 1-4 minut powinien pojawić się wynik testu. W instrukcji dołączonej do opakowania zostały szczegółowo opisane sposoby interpretowania wyników, z którymi należy się dokładnie zapoznać. Jeżeli chcesz otrzymać wiarygodny wynik badania, sięgnij po strumieniowe testy ciążowe z moczu dostępne w naszej ofercie.

Czym są płytkowe testy ciążowe z moczu?

Testy płytkowe to rodzaj testów ciążowych, które pozwalają na wykrywanie obecność gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w moczu kobiety za pomocą reakcji chemicznej tego hormonu i odpowiedniego związku chemicznego. Dzięki testowi płytkowemu możliwe jest wykrycie ciąży już 6 dni po zdarzeniu, w którym mogło dojść do zapłodnienia. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz płytkowe testy ciążowe z moczu, które pozwolą Ci uzyskać rzetelny wynik. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj zakupu testu płytkowego jeszcze dziś.

Jak wykonać płytkowe testy ciążowe z moczu?

Aby móc przeprowadzić badanie z użyciem testu płytkowego, koniecznym jest pobranie próbki moczu. W tym wypadku wystarczą zaledwie 3 krople, które przy użyciu pipety należy nanieść na pole testowe. Co istotne, wynik pozytywny może pojawić już po 1 minucie. Dwa, widocznie zarysowane prążki na teście oznaczają bowiem, że doszło do zapłodnienia. Jeżeli kobiecie wykonującej test zależy na upewnieniu się, że nie jest w ciąży, powinna odczekać do 5 minut. Dostępne w naszym asortymencie płytkowe testy ciążowe z moczu są niezwykle łatwe w użyciu. To sprawia, że każda z pań bez problemu poradzi sobie z ich obsługą. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i zakupów.

Czym są testy owulacyjne z moczu?

Testy owulacyjne, to inaczej testy płodności, które pozwalają określić poziom hormonu luteinizującego LH w moczu kobiety. Jego poziom jest najwyższy tuż przed owulacją, co umożliwia stwierdzenie, kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest największe. LH jest produkowany przez przedni płat przysadki mózgowej. Jego poziom ulega zmianie w trakcie cyklu miesiączkowego. Za sprawą wyżej wymienionego w organizmie dochodzi do uruchomienia pewnych mechanizmów, które powodują pęknięcie pęcherzyka Graffa, a następnie wydobycie komórki jajowej na zewnątrz. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz testy owulacyjne z moczu, dzięki którym dowiesz się, w którym momencie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę będzie największe. Sprawdź naszą ofertę i sięgnij po niezawodne testy płodności.

Jak wykonać testy owulacyjne z moczu?

Żeby móc uzyskać rzetelny wynik testu owulacyjnego, w pierwszej kolejności należy dokładnie wyznaczyć dzień badania. Do oferowanego przez nas testu została dołączona tabela, na podstawie której do pierwszego dnia miesiączki należy doliczyć liczbę w niej wskazaną. W opakowaniu z testem znajduje się także instrukcja obsługi. Warto dokładnie się z nią zapoznać, gdyż zawiera wszelkie niezbędne wskazówki dotyczące wykonania badania oraz informacje na temat interpretowania uzyskanego wyniku. Dostępne w naszym asortymencie testy owulacyjne z moczu są łatwe w użyciu i nie wymagają dysponowania specjalistycznym sprzętem medycznym. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz testy na płodność dostępne na samsiezbadaj.pl.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl