🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

W szerokie ofercie narzędzi do samokontroli dostępnych na samsiezbadaj.pl znajdziesz testy ciążowe z krwi. Dzięki nim możliwe jest wykrycie ciąży już kilka dni po zapłodnieniu. Ich wykonanie nie wymaga dysponowaniem specjalistycznym sprzętem medycznym. Wystarczy dokonać zakupu testu z naszej oferty i już po chwili od jego przeprowadzenia uzyskać rzetelny wynik. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z dostępnych w niej testów.

Na czym polegają testy ciążowe z krwi?

Test ciążowy z krwi polega na określeniu poziomu hCG czyli hormonu gonadotropiny kosmówkowej. Jest on wytwarzany przez zapłodnioną komórkę jajową w organizmie kobiety, a kolejno przez komórki łożyska. Organizm kobiety rozpoczyna produkcję hormonu hCG już po kilku dniach od momentu kiedy doszło do zapłodnienia. Wspomaga on utrzymanie funkcji ciałka żółtego, a także wydzielanie przez nie progesteronu. To z kolei umożliwia zagnieżdżenie się zarodka w błonie śluzowej macicy, aż do momentu wytworzenia łożyska. Hormon hCG w pierwszej kolejności pojawia się we krwi, a dopiero później w moczu. Stąd też badanie krwi jest najbardziej miarodajne i pozwala uzyskać informacje na temat tego, czy kobieta jest w ciąży. W szerokim asortymencie samsiezbadaj.pl dostępne są ultraczułe testy ciążowe z krwi. Ich wykonanie jest łatwe, a wynik rzetelny. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj zakupu testu już dziś.

Kiedy należy wykonać testy ciążowe z krwi?

Tego typu testy ciążowe można wykonywać już po upływie 7 dni od momentu współżycia, w wyniku którego mogło dojść do zapłodnienia. Po tym czasie hormon hCG może być już wykryty we krwi kobiety. Jest to zdecydowanie szybsze rozwiązanie, niż wykonywanie testów ciążowych z moczu. W przypadku tych ostatnich, wiarygodny wynik uzyskuje się dopiero po upływie minimum 14 dni od współżycia. Wybierając testy ciążowe z krwi dostępne na samsiezbadaj.pl, masz możliwość uzyskania wiarygodnego wyniku już kilka dni po zapłodnieniu. Jest to niewątpliwie idealne rozwiązanie dla osób, które planują zajście w ciążę i chciałyby uzyskać szybkie informacje odnośnie powodzenia swoich starań.

Testy ciążowe z krwi do samobadania – wyniki i normy

Oferowane przez nas testy ciążowe pokazują poziom gonadotropiny kosmówkowej już kilka dni po zapłodnieniu. Wynik negatywny testu oznacza, że pacjentka nie jest w ciąży, a poziom hormonu we krwi jest wówczas niższy niż 25 IU/L. Wynik pozytywny oznacza natomiast, że pacjentka zaszła w ciążę, a poziom hormonu we krwi jest równy lub wyższy niż 25 IU/L. W przypadku prawidłowego rozwoju płodu, hormon ten wzrasta podwójnie podczas 4 pierwszych tygodni ciąży. Jego wysoki poziom może być również informacją o ciąży mnogiej. Najwyższy poziom hCG odnotowuje się pomiędzy 60, a 90 dniem ciąży, następnie jego stężenie maleje. Wykonując testy ciążowe z krwi oferowane przez samsiezbadaj.pl można uzyskać wiarygodne informacje na temat tego czy doszło do zapłodnienia. To natomiast stanowi podstawę do dalszej diagnostyki i wizyty u lekarza ginekologa.

Testy ciążowe z krwi do samokontroli – ile się czeka na wynik?

Badania hormonu hCG wykonywane w laboratorium medycznym nie dają natychmiastowego wyniku. Najczęściej na jego uzyskanie trzeba oczekiwać do 48 godzin. W przypadku testów ciążowych do samokontroli z naszej oferty, wynik ten uzyskuje się w zaledwie 5 minut od momentu wykonania badania. Jest to duża oszczędność czasu, a dodatkowo możliwość szybkiego zweryfikowania czy kobieta zaszła w ciążę czy też nie.

Czy testy ciążowe z krwi są wiarygodne?

Testy ciążowe z krwi dostępne na samsiezbadaj.pl są to narzędzia, dzięki którym otrzymasz wiarygodny wynik. Pozwalają one na uzyskanie znacznie mniej fałszywie ujemnych wyników, niż ma to miejsce w przypadku testów z moczu. Dlatego też jeżeli zależy Tobie na wykonaniu miarodajnego testu, który w krótkim czasie pozwoli Ci pozyskać interesujące Cię informacje, to produkty z naszej oferty są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Jak przygotować się do testu ciążowego z krwi?

Aby móc wykonać test ciążowy z krwi, nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Jego przeprowadzenie nie wymaga bowiem skierowania lekarskiego. Dodatkowo, testy ciążowe z krwi z naszej oferty można wykonywać w dowolnym momencie dnia, w związku z czym nie trzeba być też na czczo. Jest to ten rodzaj badania, które bez względu na wykonywaną porę, pozwoli uzyskać wiarygodny wynik.

Dlaczego warto wybrać testy ciążowe z krwi z oferty samsiezbadaj.pl?

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić na testy ciążowe dostępne w ofercie samsiezbadaj.pl. Przede wszystkim są one znacznie tańsze od testów wykonywanych w laboratoriach medycznych. Dodatkowo, możesz przeprowadzić je o dowolnie wybranej przez Ciebie porze, w zaciszu własnego domu, co stanowi spore udogodnienie i pozwala oszczędzić czas. Testy ciążowe z krwi są ponadto bardziej wiarygodne od tych, wykonywanych z moczu. Już po kilku dniach pozwolą Tobie sprawdzić czy doszło do zapłodnienia, czy też nie. Są one łatwe w użyciu i po kilku minutach otrzymujesz wynik badania. Zapoznaj się dokładnie z ofertą naszych testów i wybierz wariant, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl