Samsiezbadaj - wczytywanie...
Filtruj produkty
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Testy ciążowe z krwi

BABYCHECK-1 WB - Ultraczuły test ciążowy z krwi BABYCHECK-1 WB - Ultraczuły test ciążowy z krwi
Testy ciążowe z krwi
Producent: LAB HOME
Cena: 20,99 zł
Zobacz
szt.

W szerokie ofercie narzędzi do samokontroli dostępnych na samsiezbadaj.pl znajdziesz testy ciążowe z krwi. Dzięki nim możliwe jest wykrycie ciąży już kilka dni po zapłodnieniu. Ich wykonanie nie wymaga dysponowaniem specjalistycznym sprzętem medycznym. Wystarczy dokonać zakupu testu z naszej oferty i już po chwili od jego przeprowadzenia uzyskać rzetelny wynik. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z dostępnych w niej testów.

Na czym polegają testy ciążowe z krwi?

Test ciążowy z krwi polega na określeniu poziomu hCG czyli hormonu gonadotropiny kosmówkowej. Jest on wytwarzany przez zapłodnioną komórkę jajową w organizmie kobiety, a kolejno przez komórki łożyska. Organizm kobiety rozpoczyna produkcję hormonu hCG już po kilku dniach od momentu kiedy doszło do zapłodnienia. Wspomaga on utrzymanie funkcji ciałka żółtego, a także wydzielanie przez nie progesteronu. To z kolei umożliwia zagnieżdżenie się zarodka w błonie śluzowej macicy, aż do momentu wytworzenia łożyska. Hormon hCG w pierwszej kolejności pojawia się we krwi, a dopiero później w moczu. Stąd też badanie krwi jest najbardziej miarodajne i pozwala uzyskać informacje na temat tego, czy kobieta jest w ciąży. W szerokim asortymencie samsiezbadaj.pl dostępne są ultraczułe testy ciążowe z krwi. Ich wykonanie jest łatwe, a wynik rzetelny. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj zakupu testu już dziś.

Kiedy należy wykonać testy ciążowe z krwi?

Tego typu testy ciążowe można wykonywać już po upływie 7 dni od momentu współżycia, w wyniku którego mogło dojść do zapłodnienia. Po tym czasie hormon hCG może być już wykryty we krwi kobiety. Jest to zdecydowanie szybsze rozwiązanie, niż wykonywanie testów ciążowych z moczu. W przypadku tych ostatnich, wiarygodny wynik uzyskuje się dopiero po upływie minimum 14 dni od współżycia. Wybierając testy ciążowe z krwi dostępne na samsiezbadaj.pl, masz możliwość uzyskania wiarygodnego wyniku już kilka dni po zapłodnieniu. Jest to niewątpliwie idealne rozwiązanie dla osób, które planują zajście w ciążę i chciałyby uzyskać szybkie informacje odnośnie powodzenia swoich starań.

Testy ciążowe z krwi do samobadania – wyniki i normy

Oferowane przez nas testy ciążowe pokazują poziom gonadotropiny kosmówkowej już kilka dni po zapłodnieniu. Wynik negatywny testu oznacza, że pacjentka nie jest w ciąży, a poziom hormonu we krwi jest wówczas niższy niż 25 IU/L. Wynik pozytywny oznacza natomiast, że pacjentka zaszła w ciążę, a poziom hormonu we krwi jest równy lub wyższy niż 25 IU/L. W przypadku prawidłowego rozwoju płodu, hormon ten wzrasta podwójnie podczas 4 pierwszych tygodni ciąży. Jego wysoki poziom może być również informacją o ciąży mnogiej. Najwyższy poziom hCG odnotowuje się pomiędzy 60, a 90 dniem ciąży, następnie jego stężenie maleje. Wykonując testy ciążowe z krwi oferowane przez samsiezbadaj.pl można uzyskać wiarygodne informacje na temat tego czy doszło do zapłodnienia. To natomiast stanowi podstawę do dalszej diagnostyki i wizyty u lekarza ginekologa.

Testy ciążowe z krwi do samokontroli – ile się czeka na wynik?

Badania hormonu hCG wykonywane w laboratorium medycznym nie dają natychmiastowego wyniku. Najczęściej na jego uzyskanie trzeba oczekiwać do 48 godzin. W przypadku testów ciążowych do samokontroli z naszej oferty, wynik ten uzyskuje się w zaledwie 5 minut od momentu wykonania badania. Jest to duża oszczędność czasu, a dodatkowo możliwość szybkiego zweryfikowania czy kobieta zaszła w ciążę czy też nie.

Czy testy ciążowe z krwi są wiarygodne?

Testy ciążowe z krwi dostępne na samsiezbadaj.pl są to narzędzia, dzięki którym otrzymasz wiarygodny wynik. Pozwalają one na uzyskanie znacznie mniej fałszywie ujemnych wyników, niż ma to miejsce w przypadku testów z moczu. Dlatego też jeżeli zależy Tobie na wykonaniu miarodajnego testu, który w krótkim czasie pozwoli Ci pozyskać interesujące Cię informacje, to produkty z naszej oferty są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Jak przygotować się do testu ciążowego z krwi?

Aby móc wykonać test ciążowy z krwi, nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Jego przeprowadzenie nie wymaga bowiem skierowania lekarskiego. Dodatkowo, testy ciążowe z krwi z naszej oferty można wykonywać w dowolnym momencie dnia, w związku z czym nie trzeba być też na czczo. Jest to ten rodzaj badania, które bez względu na wykonywaną porę, pozwoli uzyskać wiarygodny wynik.

Dlaczego warto wybrać testy ciążowe z krwi z oferty samsiezbadaj.pl?

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić na testy ciążowe dostępne w ofercie samsiezbadaj.pl. Przede wszystkim są one znacznie tańsze od testów wykonywanych w laboratoriach medycznych. Dodatkowo, możesz przeprowadzić je o dowolnie wybranej przez Ciebie porze, w zaciszu własnego domu, co stanowi spore udogodnienie i pozwala oszczędzić czas. Testy ciążowe z krwi są ponadto bardziej wiarygodne od tych, wykonywanych z moczu. Już po kilku dniach pozwolą Tobie sprawdzić czy doszło do zapłodnienia, czy też nie. Są one łatwe w użyciu i po kilku minutach otrzymujesz wynik badania. Zapoznaj się dokładnie z ofertą naszych testów i wybierz wariant, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl