🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

W szerokim asortymencie samsiezbadaj.pl znajdziesz testy na COVID-19 do samokontroli. Są to narzędzia diagnostyczne certyfikowane jako produkty medyczne domowego użytku. Dzięki temu wyniki uzyskiwane za ich pośrednictwem są wiarygodne i stanowią podstawę do podjęcia dalszych kroków w kierunku ochrony zdrowia i zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa. Sprawdź naszą ofertę i wybierz oferowane przez nas testy.

Czym jest COVID-19?

COVID-19 to choroba zakaźna o podłożu wirusowym. Atakuje ona drogi oddechowe. W zależności od jej intensywności, może przybierać łagodną formę podobną do przeziębienia lub w cięższych przypadkach wywoływać takie powikłania jak niewydolność oddechowa czy zapalenie płuc. Odpowiedzialnym za rozwijanie się choroby jest koronawirus SARS-CoV-2. Patogen szybko przenosi się z człowieka na człowieka. Jeżeli ostatnimi czasy miewasz dolegliwości zdrowotne, które mogłyby świadczyć o tym, że Twój organizm zmaga się z jakąś infekcją, sięgnij po oferowane przez nas testy na COVID-19. Przy ich pomocy potwierdzisz lub wykluczysz zachorowanie na COVID-19.

Jakie są objawy COVID-19?

Najpopularniejszymi objawami zachorowania na COVID-19 są: duszności, suchy kaszel i gorączka, a także utrata węchu i/lub smaku. Często jednak dolegliwością współtowarzyszącą wyżej wymienionym jest zmęczenie. Co ciekawe, wskazywane symptomy nie zawsze muszą występować, gdyż choroba może powodować także inne dolegliwości lub przebiegać bezobjawowo. Pozostałymi, typowymi objawami świadczącymi, że mogło dojść do zakażenia koronawirusem są: ból gardła, bóle mięśni, stawów oraz głowy, dreszcze, mdłości i wymioty, katar, zatkany nos, biegunka, przekrwienie spojówek, krwioplucie. Natężenie objawów koronawirusa często zależy od ogólnego stanu zdrowia chorego. Istotny jest również wiek pacjenta i zaawansowanie choroby. Symptomy mogą pojawić się po różnym czasie od momentu zakażenia wirusem. Okres ten nazywany jest czasem inkubacji wirusa. Ten ostatni może trwać od 1-14 dni. Najczęściej jednak pierwsze objawy COVID-19 pojawiają się w ciągu 5 dni od momentu zakażenia. Jeżeli zaobserwowałeś u siebie którekolwiek z powyższych objawów, to znak, że możesz być chory. Zweryfikuj to w szybki sposób, pomogą Tobie w tym testy na COVID-19 z naszej oferty.

COVID-19 – sposoby zakażenia

COVID-19 to choroba wirusowa, która przenoszona jest głównie drogą kropelkową. Oznacza to, że zdrowa osoba może zarazić się koronawirusem poprzez bliski kontakt z osobą chorą. Transmisja wirusa SARS-CoV-2 odbywa się poprzez drobne kropelki z dróg oddechowych, które w postaci aerozolu wydostają się do otoczenia nie tylko podczas kaszlu czy kichania, ale również podczas oddychania. W sytuacji, kiedy chory mówi i wydycha powietrze, kaszle i kicha, patogeny są wdychane przez osoby, które znajdują się w jego pobliżu. Wyżej wspomniane mogą też osiadać się na rozmaitych powierzchniach. Wówczas do zakażenia koronawirusem może dojść w momencie, kiedy dana osoba dotknęła takiej powierzchni, a kolejno okolicy ust, nosa, czy też oczu. Jeżeli osoba, z którą miałeś niedawno kontakt, zachorowała na COVID-19 to znak, że powinieneś się zbadać. Sięgnij po oferowane przez nas testy na COVID-19 do samokontroli i sprawdź czy nie jesteś nosicielem wirusa.

Testy na COVID-19 z oferty samsiezbadaj.pl

W szerokim asortymencie samsiezbadaj.pl dostępne są testy do wykrywania zachorowania na COVID-19. Zostały one wyprodukowane z myślą o osobach, które chciałyby sprawdzić obecność wirusa w swoim organizmie bez konieczności wychodzenia z domu. Oferowane przez nas narzędzia diagnostyczne posiadają certyfikację jako produkty medyczne do samokontroli. Oznacza to, że są to w pełni wartościowe testy, które pozwalają uzyskać wiarygodny wynik. Procedura przeprowadzania testu nie jest skomplikowana, dzięki czemu każdy samodzielnie zdoła go wykonać. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na testy na COVID-19 prezentowane na stronie samsiezbadaj.pl.

Dlaczego warto wybrać testy na COVID-19 do samokontroli?

Testy do samokontroli to narzędzia, które możesz stosować w domu oraz w innym, dowolnie wybranym przez siebie miejscu. To wysokiej jakości produkty, przy pomocy których uzyskasz w pełni rzetelny wynik. Wykrywają one wirusa u osób zakażonych oraz wszelkie obecnie znane jego mutacje, w tym także odmianę delta, czy omicron. Testy na COVID-19 charakteryzują się prostotą wykonania, a do ich przeprowadzenia niezbędny jest wymaz z nosa. Wynik testu uzyskuje się już w niespełna 15-20 minut. Narzędzia do samokontroli mogą być użytkowane zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. Nie wymagają specjalnych warunków przechowywania, dzięki czemu możesz zamówić większą ich liczbę i stosować zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj zakupu testów na koronawirusa jeszcze dziś.

Testy na COVID-19 – zalety

Oferowane przez nas testy na COVID-19 dostępne są w atrakcyjnych cenach. To wysokiej jakości narzędzia, dzięki którym w łatwy sposób samemu wykonasz badanie. Ich obsługa nie jest skomplikowana. Nie potrzebujesz specjalistycznych urządzeń medycznych, aby wykonać badanie. Wszystko co jest niezbędne znajduje się w opakowaniu z testem, do którego dołączono także instrukcję obsługi. Sięgnij po oferowane przez nas testy na COVID-19 i osobiście sprawdź ich zalety.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl