samsiezbadaj.pl
Filtruj produkty
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Testy na narkotyki

MultiTest Narkotykowy z moczu - 6 parametrów MultiTest Narkotykowy z moczu - 6 parametrów
Testy na narkotyki z moczu
Producent: Samsiezbadaj
Cena: 17,00 zł
Zobacz
szt.
ZESTAW MultiTest Narkotykowy z moczu z pojemnikiem na mocz - 6 parametrów ZESTAW MultiTest Narkotykowy z moczu z pojemnikiem na mocz - 6 parametrów
Testy na narkotyki z moczu
Producent: Samsiezbadaj
Cena: 17,50 zł
Zobacz
szt.
CYD Sprawdź swój drink - Test na obecność narkotyków (pigułki gwałtu) w drinku CYD Sprawdź swój drink - Test na obecność narkotyków (pigułki gwałtu) w drinku
Testy na narkotyki
Producent: Samsiezbadaj
Cena: 27,05 zł 29,99 zł
Zobacz
szt.
  • Promocja
Test na amfetaminę STRIP Test na amfetaminę STRIP
Testy na narkotyki z moczu
Cena: 14,79 zł
Zobacz
szt.
Test na marihuanę z moczu, test na THC Strip Test na marihuanę z moczu, test na THC Strip
Testy na narkotyki z moczu
Cena: 10,99 zł
Zobacz
szt.
Test narkotykowy ze śliny - 6 parametrów Test narkotykowy ze śliny - 6 parametrów
Testy na narkotyki
Cena: 40,50 zł
Zobacz
szt.

Masz przypuszczenia, że bliska Tobie osoba zażywa narkotyki? Sprawdź to i pomóż uzależnionemu w walce z chorobą. Niezbędne narzędzia, które Tobie w tym pomogą to testy na narkotyki z naszej oferty. Znajdziesz u nas duży wybór rozmaitych testów, dzięki czemu dopasujesz je do swoich wymagań. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i sprawdź co mamy Tobie do zaoferowania.

Czym jest uzależnienie od narkotyków? Wyjaśniamy

Stosowanie narkotyków może przybierać rozmaite formy. Część osób sięga po tego typu używki w celu doświadczenia stanów, które wywołują. Może to być jednorazowa chęć spróbowania narkotyków lub kilkurazowe przyjęcie ich różnych rodzajów i poprzestanie na tym. Istnieją jednak osoby, które regularnie zażywają substancje psychoaktywne w dużych ilościach, co ostatecznie powoduje uzależnienie od nich. Jest to ostatnie stadium, w którym nie potrafią już samodzielnie zdecydować o zaprzestaniu stosowania narkotyków. Taka sytuacja jest bardzo niebezpieczna i wymaga natychmiastowej interwencji czyli specjalistycznego leczenia. O uzależnieniu od narkotyków można mówić w sytuacji, kiedy osoba zażywająca je przez długi czas, w momencie odstawienia cierpi na szereg objawów, które sprawiają, że odczuwa ogromną potrzebę ponownego sięgnięcia po substancje odurzające. Towarzyszące temu objawy nazywane są głodem narkotykowym i mogą przyjmować różne formy. W ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są różnorodne testy narkotykowe, które w szybki sposób pozwalają na wykrycie substancji psychoaktywnych w ślinie lub w moczu osoby badanej. Sprawdź jakie modele testów znajdują się w naszym asortymencie i wybierz wariant, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Objawy uzależnienia od narkotyków – poznaj je

Jeżeli chodzi o objawy uzależnienia od narkotyków, to mogą one przyjmować różną formę. Wszystko zależy bowiem od rodzaju spożywanych substancji, czasu w jakim dochodziło do ich zażywania oraz indywidualnych predyspozycji organizmu osoby uzależnionej. Istnieją jednak takie objawy, które są wspólne dla stosowania rozmaitych substancji i mogą wskazywać na uzależnienie. Mowa między innymi o nadpobudliwości lub flegmatyczności danej osoby, rozszerzonych źrenicach czy zaczerwienionej twardówce. Osoby uzależnione często też nie przywiązują wagi do swojego wyglądu zewnętrznego. Niejednokrotnie cierpią na brak apetytu, co przekłada się na utratę masy ciała. Osoby uzależnione cierpią nierzadko na depresję, bezsenność i mogą przejawiać agresywne zachowania. Jeśli zaobserwowałeś którekolwiek z powyższych objawów u bliskiej Tobie osoby, może to oznaczać, że jest uzależniona od substancji psychoaktywnych. W celu potwierdzenia lub wykluczenia swoich podejrzeń sięgnij po testy na narkotyki z naszej oferty i poddaj ją badaniu. Nie zwlekaj. To poważna choroba, która nieleczona może prowadzić do śmierci uzależnionego.

Kiedy należy wykonać testy narkotykowe? To warto wiedzieć

Testy na obecność narkotyków w organizmie badanego należy wykonywać zawsze wtedy, gdy zachodzi prawdopodobieństwo, że dana osoba jest pod wpływem środków odurzających. Takie badania często wykonuje się w przypadku kierowców, którzy spowodowali wypadek. Nierzadko poddawani są nim również sportowcy, którzy mogli sięgnąć po substancje psychoaktywne np. w celu poprawy swoich wyników. Testy narkotykowe powinni także wykonać rodzice osobom młodym, które od jakiegoś czasu zachowują się w sposób niepokojący, a ich wygląd zewnętrzny może wskazywać na to, że sięgają po używki. Z tego typu testów warto korzystać również w przypadku osób, które podjęły leczenie. Dzięki nim można zweryfikować czy terapia uzależnionego przebiega pomyślnie i nie sięga on ponownie po używki.

Testy na narkotyki – to znajdziesz w naszej ofercie

W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz testy do wykrywania narkotyków w różnych postaciach. Możesz wybierać spośród modeli wykorzystujących do badania ślinę lub mocz. Dzięki oferowanym przez nas narzędziom wykryjesz w badanym materiale nie tylko różnego rodzaju narkotyki, ale również ich metabolity. Duża dostępność produktów w naszej ofercie sprawia, że możesz w szybki sposób sprawdzić czy osoba badana zażywała substancje psychoaktywne. Uzyskane przy ich użyciu wyniki są rzetelne i w pełni wiarygodne. Proponujemy Tobie testy narkotykowe z moczu i ze śliny pochodzące od renomowanych firm. To wysokiej jakości narzędzia do samokontroli, które wykonasz w dowolnym miejscu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz rodzaj testów, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Dlaczego warto wybrać testy na narkotyki z oferty samsiezbadaj.pl?

Oferowane przez nas testy do wykrywania narkotyków to wysokiej jakości narzędzia diagnostyczne, które pozwalają w szybki i łatwy sposób sprawdzić, czy dana osoba jest pod wpływem substancji psychoaktywnych. Nie wymagają one dysponowania specjalistycznym sprzętem medycznym. Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonania badań znajdują się w pudełku z testem. Ponadto, do każdego testu dołączona jest instrukcja obsługi, która krok po kroku wyjaśnia, jak przeprowadzić badanie, aby wynik uzyskany w jego następstwie był wiarygodny.

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl