samsiezbadaj.pl
Filtruj produkty
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Testy na narkotyki z moczu

MultiTest Narkotykowy z moczu - 6 parametrów MultiTest Narkotykowy z moczu - 6 parametrów
Testy na narkotyki z moczu
Producent: Samsiezbadaj
Cena: 17,00 zł
Zobacz
szt.
ZESTAW MultiTest Narkotykowy z moczu z pojemnikiem na mocz - 6 parametrów ZESTAW MultiTest Narkotykowy z moczu z pojemnikiem na mocz - 6 parametrów
Testy na narkotyki z moczu
Producent: Samsiezbadaj
Cena: 17,50 zł
Zobacz
szt.
Test na amfetaminę STRIP Test na amfetaminę STRIP
Testy na narkotyki z moczu
Cena: 14,79 zł
Zobacz
szt.
Test na marihuanę z moczu, test na THC Strip Test na marihuanę z moczu, test na THC Strip
Testy na narkotyki z moczu
Cena: 10,99 zł
Zobacz
szt.

W tej kategorii produktów oferujemy Ci testy na narkotyki z moczu. Są to łatwe w użyciu narzędzia do samobadania, dzięki którym w szybki i łatwy sposób wykryjesz obecność substancji psychoaktywnych w moczu badanej osoby. Na samsiezbadaj.pl dostępne są różne modele tego typu testów. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wariant spełniający Twoje oczekiwania.

Czym jest uzależnienie od narkotyków?

Uzależnienie od narkotyków jest złożonym zjawiskiem. Bowiem nie jest to tylko problem zdrowotny, ale również społeczny, rodzinny i prawny. O uzależnieniu od narkotyków można mówić w sytuacji, kiedy wprowadzana do organizmu przez dłuższy czas substancja chemiczna wywołuje reakcję psychiczną, fizjologiczną, a także emocjonalną w momencie jej odstawienia. Reakcja organizmu na odstawienie substancji psychoaktywnej może być różna. Najczęściej dochodzi do wystąpienia zjawiska zwanego głodem narkotykowym. Osoba uzależniona, która odstawia narkotyki po dłuższym okresie ich przyjmowania, odczuwa niepohamowaną potrzebę ich ponownego zażywania. Nierzadko podporządkowuje ona całkowicie swoje życie przyjmowaniu narkotyków. Uzależnienie od substancji psychoaktywnych można podzielić na kilka faz. Pierwszą z nich jest inicjacja, czyli podjęcie decyzji o choćby jednorazowym kontakcie z narkotykami. Druga, to faza eksperymentalna. Można o niej mówić w sytuacji, kiedy dana osoba decyduje się na kilkukrotne spożycie danej substancji. Kolejna, to faza regularnego zażywania substancji. W jej przypadku dochodzi do stosowania narkotyków w sposób niebezpieczny, w dużych ilościach i niewielkich odstępach czasowych. Ostatnią fazą jest uzależnienie. W trakcie jej trwania, osoba zażywająca narkotyki, nie jest w stanie podjąć samodzielnie decyzji o zaprzestaniu przyjmowania danej substancji. W bogatej ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz różnorodne testy narkotykowe z moczu, które pozwolą w szybki sposób wykryć obecność substancji psychoaktywnej w organizmie badanej osoby. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wariant odpowiadający Twoim potrzebom.

Jakie są objawy uzależnienia od narkotyków?

Objawy uzależnienia od narkotyków są uzależnione od indywidualnych predyspozycji danej osoby, okresu, a także typu zażywanej substancji. Najczęstszymi objawami, które mogą świadczyć o tym, że dana osoba zażywa narkotyki są: zaniedbania w wyglądzie fizycznym, problemy z górnymi drogami oddechowymi, w tym permanentny katar, rozszerzone źrenice, zaczerwienione twardówki, flegmatyczność lub nadpobudliwość, a także stany depresyjne i bezsenność. Wśród osób uzależnionych od narkotyków odnotowuje się również obniżenie łaknienia, co wpływa na utratę masy ciała, a także ogólne wyniszczenie organizmu. Jeżeli zaobserwowałeś którekolwiek z wyżej opisanych objawów u bliskiej Ci osoby, koniecznie sięgnij po testy na narkotyki z moczu dostępne w naszej ofercie i przeprowadź badanie, w celu podjęcia stosownych kroków w kierunku pomocy osobie uzależnionej.

Testy na narkotyki w moczu – kiedy je wykonać?

Testy na obecność narkotyków w moczu należy wykonać w momencie, kiedy zachodzi podejrzenie, że dana osoba spożyła środki odurzające. W szczególności tego typu badania wykonuje się u kierowców, a zwłaszcza tych, którzy spowodowali wypadek samochodowy. Tego typu badania przeprowadza się także w przypadku sportowców, jak i również u młodzieży. W ofercie samsiezbadaj.pl proponujemy Ci testy narkotykowe z moczu, dzięki którym w szybki i łatwy sposób przeprowadzisz badanie w dogodnym dla Ciebie miejscu. Proponujemy różne modele testów, co pozwoli Ci zdecydować, który z nich będzie najbardziej odpowiedni w przypadku badanej osoby.

Testy narkotykowe z moczu – skuteczny sposób na wykrycie substancji psychoaktywnych

Oferowane przez nas testy narkotykowe, to wysokiej jakości narzędzia przeznaczone do samokontroli. Uzyskane dzięki nim wyniki są w pełni wiarygodne i mogą stanowić podstawę do podjęcia leczenia. Testy na narkotyki z moczu sprawdzą się również w sytuacji, kiedy dana osoba podjęła już leczenie i konieczne jest bieżące monitorowanie jego postępów. Dzięki oferowanym przez nas modelom można wykryć obecność m.in. takich substancji jak: amfetamina, metamfetamina, kokaina, morfina i wiele, wiele innych. Poza różnego rodzaju narkotykami, za sprawą oferowanych przez nas testów, istnieje możliwość wykrywania ich metabolitów w moczu. Sprawdź, jakie rodzaje testów mamy Ci do zaoferowania i wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom i wymaganiom.

Testy na narkotyki z moczu – jak działają?

Oferowane przez nas testy narkotykowe z moczu są bardzo łatwe w obsłudze i pozwalają w szybki sposób uzyskać wynik badania. Do każdego z testów dołączona jest instrukcja obsługi, z którą należy się dokładnie zapoznać i postępować zgodnie z informacjami w niej zawartymi. Wykonanie każdego z testów wymaga pobrania próbki moczu od osoby badanej. Wszystkie, oferowane przez nas testy, pochodzą od znanych i cenionych marek. Uzyskane przy ich pomocy wyniki są w pełni wiarygodne i mogą stanowić podstawę do podjęcia dalszych działań w kierunku walki z uzależnieniem od narkotyków.

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl