🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
Test na prostatę PSA Domowe Laboratorium

Testy biochemiczne z krwi

Test na prostatę PSA Domowe Laboratorium
Cena:

17,99 zł

W Twojej rodzinie występowały lub występują przypadki zachorowań na nowotwory? Jeśli tak, to możesz znajdować się w grupie zwiększonego ryzyka. Sięgnij po oferowane przez nas testy na nowotwory i sprawdź czy Twój organizm ma predyspozycje do zachorowania. Na podstawie uzyskanych wyników będziesz mógł odpowiednio zadbać o swoje zdrowie, a dzięki temu zminimalizować ryzyko zapadnięcia na choroby nowotworowe lub wykryć je we wczesnym stadium.

Badania predyspozycji genetycznych do nowotworów – czym są?

Nowotwory to choroby, które stanowią jedną z głównych przyczyn zgonów na świecie. Dziedziczenie wyżej wspomnianych stanowi około 10% odnotowanych przypadków zachorowań. Badania genetyczne dają możliwość zweryfikowania, czy dana osoba jest genetycznie obciążona powyższym ryzykiem zapadnięcia na nowotwór. Tego typu badanie zaleca się w celu profilaktyki zdrowotnej oraz wczesnego wykrycia zmian nowotworowych. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz wysokiej jakości testy na nowotwory, dzięki którym sprawdzisz stan swojego zdrowia i dowiesz się czy znajdujesz się w grupie o podwyższonym ryzyku zachorowania. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni dla siebie test.

W jakim celu wykonuje się badania predyspozycji genetycznych do nowotworów?

Profilaktyka zdrowotna i szybkie rozpoczęcie leczenia to podstawa walki z rakiem. Im szybciej podejmie się leczenie, tym większe są szanse na wyzdrowienie pacjenta. Genetyczne testy na nowotwory umożliwiają oszacowanie ryzyka zapadnięcia na tę chorobę pod kątem genetycznych uwarunkowań. Taka wiedza umożliwia osobie badanej szybkie podjęcie stosownych działań w celu zadbania o swoje zdrowie. Wyżej wymienione obejmują najczęściej indywidualny plan profilaktyki, a także poddawanie się rutynowym badaniom kontrolnym, których celem jest bieżące monitorowanie stanu organizmu.

Kto i kiedy powinien wykonać badania predyspozycji genetycznych do nowotworów?

Badania predyspozycji genetycznych do nowotworów zaleca się w szczególności osobom pochodzącym z rodzin, w których występowały lub występują choroby nowotworowe. To pozwala im uzyskać informacje, czy genetycznie są nimi obciążeni. Wyniki badań powinny skłaniać pacjentów do poddawania się rutynowej kontroli zdrowotnej, która zwiększa szanse na wykrycie raka we wczesnym stadium jego rozwoju. Dodatkowo, testy na nowotwory mogą wykonywać także osoby, które cierpią na raka, aby sprawdzić czy powodem ich zachorowania było obciążenie genetyczne. Badania predyspozycji genetycznych do nowotworów przeznaczone są także dla osób, które chciałyby poddać analizie swój kod genetyczny, gdyż nie posiadają informacji o tego typu chorobach w swojej rodzinie.

Dlaczego warto wykonać badania predyspozycji genetycznych do nowotworów?

Powodem, dla którego warto wykonać testy na nowotwory jest sprawdzenie predyspozycji genetycznych do zachorowania na dany rodzaj nowotworu. Dzięki temu uzyskuje się większe szanse na zapobiegnięcie chorobie. Taki test daje możliwość podjęcia stosownego działania w celu profilaktyki zdrowotnej. Chodzi nie tylko o poddawanie się rutynowym badaniom kontrolnym, ale także o zmianę trybu życia. No rozwój choroby wpływ mają bowiem stosowane używki, nieprawidłowa dieta oraz niekorzystny dla zdrowia prowadzony tryb życia. Dokonanie zmian w tym obszarze jest niewątpliwie znaczącym krokiem w kierunku należytego dbania o swoje zdrowie.

Testy na nowotwory w ofercie samsiezbadaj.pl

W szerokie ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są genetyczne testy na nowotwory. To wysokiej jakości narzędzia diagnostyczne, które umożliwią Tobie analizę genetyczną Twojego organizmu pod kątem predyspozycji genetycznych do określenia zwiększonego ryzyka rozwoju pewnych chorób. Dzięki badaniom uzyskasz niezbędne informacje, które pozwolą Tobie podjąć działania profilaktyczne w celu ochrony Twojego zdrowia. Poza chorobami nowotworowymi przy użyciu oferowanych przez nas testów będziesz mógł przeanalizować wiele innych czynników, które mogą być odpowiedzialne za rozwój w przyszłości również innych chorób. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i sprawdź jakie korzyści wynikają z sięgnięcia po proponowane przez nas testy.

Testy na nowotwory – na czym polega ich działanie?

Dostępne na samsiezbadaj.pl testy na nowotwory, to narzędzia diagnostyczne przy pomocy których pobierzesz materiał genetyczny do badania. W opakowaniu z testem znajdują się wszelkie niezbędne akcesoria, które Tobie to umożliwią. Po pobraniu materiału do badania postępuj zgodnie z instrukcją w celu przekazania go do laboratorium oraz dokonaj rejestracji próbki na stronie www.genetix23pl.com, na której będziesz mógł również pobrać swój indywidualny raport genetyczny w momencie, gdy będzie on już gotowy. Na powyższej stronie znajdziesz także wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą Tobie w odpowiedni sposób przeprowadzić badanie.

Testy na nowotwory – postaw na skuteczność

Oferowane przez nas testy na nowotwory, to specjalistyczne narzędzia, dzięki którym zbadasz predyspozycje swojego organizmu na zapadnięcia na raka. Procedura ich wykonania nie jest skomplikowana, dzięki czemu z łatwością sobie z nią poradzisz. Zapoznaj się szczegółowo z dostępnymi na naszej stronie informacjami i postępuj zgodnie ze wskazówkami. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl