Samsiezbadaj - wczytywanie...
Filtruj produkty
Cena
  • od
    do
Promocja

Testy z krwi

Biocard Celiac Home - Test na nietolerancję glutenu Biocard Celiac Home - Test na nietolerancję glutenu
Testy biochemiczne z krwi
Cena: 42,49 zł
Zobacz
szt.
Test na boreliozę Sprawdź Kleszcza - test do wykrywania boreliozy u kleszcza Acerbi Test na boreliozę Sprawdź Kleszcza - test do wykrywania boreliozy u kleszcza Acerbi
Testy z krwi na infekcje bakteryjne
Producent: Acerbi
Cena: 34,18 zł
Zobacz
szt.
Badanie na witaminę D - oznaczenie witaminy D we krwi Badanie na witaminę D - oznaczenie witaminy D we krwi
Testy biochemiczne z krwi
Producent: Alltest
Cena: 19,99 zł
Zobacz
szt.
Test na HIV - domowe badanie na przeciwciała HIV IgM Test na HIV - domowe badanie na przeciwciała HIV IgM
Testy z krwi na infekcje wirusowe
Producent: bioLytical
Cena: 119,99 zł
Zobacz
szt.
Test na tarczycę hormon TSH Test na tarczycę hormon TSH
Testy biochemiczne z krwi
Producent: Alltest
Cena: 21,49 zł
Zobacz
szt.
BABYCHECK-1 WB - Ultraczuły test ciążowy z krwi BABYCHECK-1 WB - Ultraczuły test ciążowy z krwi
Testy ciążowe z krwi
Producent: LAB HOME
Cena: 20,99 zł
Zobacz
szt.
Test CRP Domowe Laboratorium Test CRP Domowe Laboratorium
Testy biochemiczne z krwi
Cena: 28,99 zł
Zobacz
szt.
Test na anemię Diather - badanie ferrytyny i niedoboru żelaza Test na anemię Diather - badanie ferrytyny i niedoboru żelaza
Testy biochemiczne z krwi
Producent: Diather
Cena: 20,99 zł
Zobacz
szt.
Test na Helicobacter Pylori z krwi - domowy test do wykrywania przeciwciał IgG Test na Helicobacter Pylori z krwi - domowy test do wykrywania przeciwciał IgG
Testy z krwi na infekcje bakteryjne
Cena: 18,99 zł
Zobacz
szt.
Test na kiłę z krwi - Lab Home SYPH Check Test na kiłę z krwi - Lab Home SYPH Check
Testy z krwi na infekcje bakteryjne
Producent: LAB HOME
Cena: 46,99 zł
Zobacz
szt.
Test na prostatę PSA Domowe Laboratorium Test na prostatę PSA Domowe Laboratorium
Testy biochemiczne z krwi
Cena: 17,99 zł
Zobacz
szt.

W bogatej ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz rozmaite testy z krwi przeznaczone do wykonania w zaciszu własnego domu. Posiadamy szeroką gamę narzędzi diagnostycznych, dzięki którym zbadasz poziom witaminy D, ferrytyny, czy też hormonu TSH w Twoim organizmie, a także zweryfikujesz czy cierpisz na celiakię. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i sprawdź jakie testy oferujemy.

Testy z krwi – jak działają?

Oferowane przez nas testy z krwi, to narzędzia diagnostyczne, dzięki którym uzyskasz rzetelne informacje na temat badanego przez Ciebie parametru. Są one łatwe w wykonaniu i nie wymagają dysponowania specjalistycznymi urządzeniami medycznymi. Aby móc przeprowadzić badanie, należy nakłuć palec sterylnym lancetem, a następnie pobrać próbkę krwi za pomocą pipety. Kolejno, wypełnia się krwią miejsce wskazane na ulotce dołączonej do testu. Każde opakowanie testu zawiera akcesoria, dzięki którym wykonamy wszelkie niezbędne czynności. Dodatkowo, każdy test został wyposażony w instrukcję, z którą należy dokładnie się zapoznać i wykonać badanie zgodnie z wytycznymi.

Testy z krwi na witaminę D

Wśród licznych propozycji naszych testów znajdziesz testy na witaminę D. Są to narzędzia służące do szybkiego oznaczenia poziomu witaminy D w próbce krwi, którą pobiera się z opuszka palca. Domowe testy na witaminę D to tzw. testy półilościowe, a wyniki uzyskiwane są w czterech zakresach po upływie zaledwie 10 minut. Za sprawą testów można sprawdzić czy w badanym organizmie występuje niedobór, obniżony poziom, poziom prawidłowy czy podwyższony poziom witaminy D. Kiedy zaleca się wykonywanie tego typu badań? W przypadku podejrzeń jej niedoboru, a także w sytuacjach zmęczenia i spadku energii, obniżonej odporności, nadwagi czy niedowagi. Testy z krwi na witaminę D należy wykonywać także w sytuacji, kiedy pacjent cierpi na spowolnioną regenerację skóry, boryka się z podwyższonym ciśnieniem krwi, miewa wahania nastroju, a także jest dotknięty cukrzycą i chorobami metabolicznymi. Dostępne w naszej ofercie testy z krwi są to wysokiej jakości narzędzia, dzięki którym na bieżąco można oznaczać poziom witaminy D i w razie konieczności, rozpocząć jej suplementację.

Ciążowe testy z krwi

W ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są również ultraczułe testy ciążowe z krwi. Badanie krwi pełnej w celu wykrycia ciąży, możliwe jest do przeprowadzenia już niespełna kilka dni po zapłodnieniu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które podjęły starania o dziecko i chciałyby jak najszybciej uzyskać informacje o powodzeniu lub jego braku. Ciążowe testy z krwi wykonywane są poprzez nakłucie palca. W związku z tym, że w trakcie ciąży hormon hCG w pierwszej kolejności uwalniany jest do krwioobiegu, a dopiero później do moczu, tego typu testy są najdokładniejsze w przypadku wykrywania wczesnej ciąży. Zachęcamy do skorzystania z ultraczułych testów ciążowych z naszej oferty.

Testy z krwi na HIV

Na samsiezbadaj.pl znajdziesz także testy na HIV. Dzięki certyfikacji na podstawie badań jakościowych, nasze testy uzyskały możliwość sprzedaży jako testy do samokontroli w domowych warunkach. Testy z krwi na HIV są przeznaczone do oceny i diagnostyki osób zakażonych i umożliwiają wykrycie przeciwciał nawet po 21 dniach od sytuacji, w której mogło dojść do zakażenia. Zapoznaj się z oferowanymi przez nas testami dostępnymi na samsiezbadaj.pl i w razie konieczności użyj ich niezwłocznie.

Testy z krwi na prostatę

W tej kategorii prezentowanych narzędzi do samokontroli, dostępne są również testy z krwi do wykrywania specyficznego antygenu prostaty. Wyżej wspomniany towarzyszy zmianom chorobowym, do których dochodzi w obrębie gruczołu krokowego. Dzięki temu narzędziu możliwe jest wykrycie wzrostu PSA, co wskazuje na zmiany w przeroście prostaty, które powinny zostać poddane obserwacji lekarskiej. Test przeprowadza się na podstawie próbki krwi pobranej z palca. Aby móc uzyskać w pełni rzetelny wynik, konieczne jest dokładne zapoznanie się z instrukcją dołączoną do opakowania. Sprawdź naszą ofertę i zamów test na prostatę już dziś.

Pozostałe testy z krwi na samsiezbadaj.pl

Na samsiezbadaj.pl nie tylko znajdziesz opisane powyżej testy na witaminę D, ciążowe, na HIV czy na prostatę. W naszej bogatej ofercie dostępne są również testy z krwi na nietolerancję glutenu, wykrywanie przeciwciał Helicobacter pylori, wykrywania boreliozy u kleszcza czy przeciwciał specyficznych dla wirusa SARS-CoV-2. Oferowane przez nas narzędzia do samokontroli, to certyfikowane produkty dzięki którym uzyskasz wiarygodny wynik. Służą do samodzielnego wykonania w domu, a tym samym pozwalają oszczędzić wiele czasu. Jest to idealne rozwiązanie w celu profilaktyki zdrowotnej, ale również bieżącego monitorowania postępów leczenia i poprawy wyników. Oferowane przez nas testy z krwi są w pełni bezpieczne i pozwalają uzyskać wiarygodny wynik już w niespełna kilka minut. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednie testy dla siebie.

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl