🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
Test na Helicobacter Pylori z krwi - domowy test do wykrywania przeciwciał

Testy z krwi na infekcje bakteryjne

Test na Helicobacter Pylori z krwi - domowy test do wykrywania przeciwciał
Cena:

17,99 zł

Cena regularna: 18,99 zł

Najniższa cena: 17,99 zł
  • Promocja
Test na kiłę z krwi - Lab Home SYPH Check

Testy z krwi na infekcje bakteryjne

Test na kiłę z krwi - Lab Home SYPH Check
Cena:

41,03 zł

Cena regularna: 46,99 zł

Najniższa cena: 41,03 zł
  • Promocja

W tej kategorii produktów oferowanych przez samsiezbadaj.pl, znajdziesz testy z krwi na infekcje bakteryjne. To wysokiej jakości narzędzia, które pozwolą Ci w szybki i łatwy sposób sprawdzić stan Twojego organizmu. To, co odróżnia je od badań wykonywanych w laboratoriach medycznych, to niższa cena i niezwykle szybki wynik testu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiadające Tobie modele testów do samokontroli.

Czym są infekcje bakteryjne?

Infekcje bakteryjne najczęściej rozwijają się szybko. Osoby nimi dotknięte często skarżą się na przewlekłe zmęczenie, a także ogólne osłabienie organizmu. Wyżej wymienionym mogą towarzyszyć również bóle głowy i mięśni. U chorych obserwuje się podwyższoną temperaturę ciała i szereg innych objawów, które mogą wskazywać na to, że układ immunologiczny walczy z infekcją. Infekcje bakteryjne wywoływane są przez prokarionty  czyli patogeny jednokomórkowe. Żeby móc się ich skutecznie pozbyć konieczna jest antybiotykoterapia. W asortymencie samsiezbadaj.pl dostępne są testy z krwi na infekcje bakteryjne. Sięgnij po oferowane przez nas narzędzia i zweryfikuj stan swojego zdrowia.

Jakie choroby wywołują bakterie?

Jeśli chodzi o choroby wywoływane przez bakterie, to najczęściej można wskazać między innymi zapalenie uszu, anginę ropną, bakteryjne zapalenie płuc czy zakażenie dróg moczowych. Bakterie powodują również takie choroby jak błonica, wywoływana przez bakterię „maczugowiec błonicy”, borelioza wywoływana przez bakterie należące do krętków i przenoszona na człowieka przez kleszcza, a także rzeżączka, będąca chorobą weneryczną, wywoływana przez bakterię zwaną dwoinką rzeżączki. W naszej ofercie proponujemy Tobie rozmaite testy z krwi na infekcje bakteryjne. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz rodzaj testu odpowiadający Twoim potrzebom.

Objawy infekcji na tle bakteryjnym

W zależności od rodzaju infekcji bakteryjnej, mogą jej towarzyszyć różnorodne objawy. Do tych najczęściej występujących zalicza się między innymi ropny katar o zabarwieniu żółtym lub zielonym, powiększone węzły chłonne czy mokry kaszel. Nierzadko chorzy skarżą się również na uczucie duszności przy nabieraniu głębszego oddechu, czy ból w klatce piersiowej. Osoby dotknięte infekcją bakteryjną często doświadczają również wysokiej temperatury ciała (powyżej 38 stopni Celsjusza), bólu gardła oraz ucha. Z wyżej wymienionymi można udać się do lekarza pierwszego kontaktu, jednak rzadko zdarza się, aby skierował on pacjenta na badania laboratoryjne. Dlatego też dobrym rozwiązaniem będą testy z krwi na infekcje bakteryjne do samobadania. Dzięki nim można upewnić się, że występujące objawy nie są spowodowane np. ukąszeniem kleszcza. Sprawdź naszą ofertę prezentowaną na samsiezbadaj.pl i wybierz odpowiednie testy dla siebie i swoich bliskich.

Testy z krwi na infekcje bakteryjne do samokontroli

Testy z krwi do wykrywania infekcji bakteryjnych, które znajdziesz w ofercie samsiezbadaj.pl, to narzędzia przeznaczone do samokontroli. Są one dostępne z akcesoriami służącymi do pobrania próbki materiału. Do każdego testu dołączona jest instrukcja, która wskazuje jak krok po kroku wykonać badanie, aby dało ono wiarygodny wynik. Testy z krwi na infekcje bakteryjne nie wymagają dysponowania specjalistycznym sprzętem medycznym. Jedyne co musisz zrobić, to szczegółowo zapoznać się z instrukcją i postępować zgodnie z informacjami w niej zawartymi. Oferowane przez nas testy pozwalają w łatwy i szybki sposób uzyskać rzetelny wynik. Na jego podstawie możesz udać się do lekarza w celu podjęcia stosowanego leczenia. Sprawdzają się one również jako narzędzia do monitorowania postępów leczenia i poprawy stanu zdrowia. Zapoznaj się szczegółowo z oferowanymi przez nas modelami testów i wybierz wariant odpowiadający Twoim potrzebom.

Testy z krwi na infekcje bakteryjne do wykrywania przeciwciał IgG

Na samsiezbadaj.pl prezentujemy testy z krwi na infekcje bakteryjne wywoływane przez bakterie Helicobacter pylori. Są one ściśle powiązane z chorobami żołądka i dwunastnicy, takimi jak wrzody żołądka i dwunastnicy oraz przewlekłe zapalenie żołądka. Nieleczone, tego typu infekcje mogą powodować nawet raka żołądka. Dlatego też jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy natury gastrycznej, koniecznie sięgnij po nasz test i zweryfikuj, czy nie są one spowodowane właśnie bakteriami Helicobacter pylori. Oferowane przez nas testy są szybkimi testami immunochromatograficznymi, które wykonuje się z próbki krwi pobranej z opuszka palca. Nie zwlekaj i zamów oferowany przez nas test już dziś.

Testy do wykrywania boreliozy

W szerokim asortymencie samsiezbadaj.pl dostępne są również testy na infekcje bakteryjne służące wykrywaniu boreliozy. Są to narzędzia, dzięki którym w łatwy i szybki sposób, bo w zaledwie 10 minut dowiesz się czy kleszcz, który Cię ukąsił był nosicielem boreliozy. W zestawie z testem znajdują się wszelkie niezbędne elementy, które pozwolą Tobie przeprowadzić procedurę testową. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj zakupu testu jeszcze dziś.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl