samsiezbadaj.pl
Filtruj produkty
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Testy z moczu na infekcje bakteryjne

Test antygenowy na bakterię Gardnerella vaginalis Test antygenowy na bakterię Gardnerella vaginalis
Testy z moczu na infekcje bakteryjne
Producent: Farmabol
Cena: 48,59 zł 66,99 zł
Zobacz
szt.
  • Promocja
MyCare Test na infekcje dróg moczowych MyCare Test na infekcje dróg moczowych
Testy na infekcje intymne
Producent: Farmabol
Cena: 38,99 zł
Zobacz
szt.
Test na infekcję dróg moczowych Domowe Laboratorium Test na infekcję dróg moczowych Domowe Laboratorium
Testy z moczu na infekcje bakteryjne
Cena: 11,99 zł
Zobacz
szt.

W tej kategorii produktów oferujemy testy z moczu na infekcje bakteryjne. Znajdziesz u nas rozmaite narzędzia do samokontroli, dzięki którym w łatwy sposób zdiagnozujesz stan swojego zdrowia. Oferowane przez nas testy pozwalają na szybkie uzyskanie rzetelnego wyniku. Sprawdź naszą ofertę i wybierz modele dostosowane do Twoich potrzeb.

Czym są infekcje bakteryjne?

Infekcje bakteryjne, to jedne z tych chorób, które rozwijają się stosunkowo szybko. U osób, u których doszło do zainfekowania organizmu, można zaobserwować charakterystyczne objawy. Są nimi między innymi: przewlekłe zmęczenie i ogólne osłabienie organizmu. Infekcjom bakteryjnym towarzyszą także bóle mięśni i głowy oraz podwyższona temperatura ciała. Osoby chore często skarżą się również na wiele innych objawów, które mogą wskazywać na to, że ich układ immunologiczny zmaga się z infekcją. Co wywołuje infekcje bakteryjne? Są to patogeny jednokomórkowe zwane prokariontami. Skuteczne leczenie chorób o podłożu bakteryjnym wymaga zastosowania antybiotykoterapii. W ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są testy z moczu na infekcje bakteryjne. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz odpowiedni model testu dla siebie i swoich bliskich.

Przyczyną jakich chorób są bakterie?

Istnieje wiele chorób, które są wywoływane przez bakterie. Do tych najpopularniejszych zaliczyć można między innymi: zakażenie dróg moczowych, zapalenie uszu, bakteryjne zapalenie płuc czy anginę ropną. Bakterie mogą wywoływać także rozmaite infekcje intymne i wiele innych chorób. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz testy z moczu na infekcje bakteryjne, dzięki którym w łatwy sposób wykryjesz powody Twoich dolegliwości i będziesz mógł podjąć stosowne leczenie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz test, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Jakie są objawy infekcji na tle bakteryjnym

Objawy infekcji bakteryjnych są ściśle uzależnione od ich rodzaju i mogą przybierać różne formy. Najczęściej obserwuje się jednak powiększone węzły chłonne, mokry kaszel czy katar ropny o zielonym lub żółtym kolorze. Wiele osób skarży się również na duszności, podwyższoną temperaturę ciała, ból ucha i gardła. W przypadku infekcji intymnych można spotkać się z odczuwaniem bólu w trakcie oddawania moczu, upławami, częstomoczem i wieloma innymi dolegliwościami. Jeżeli zauważyłeś u siebie którekolwiek z powyższych objawów, może to być znak, że cierpisz na infekcję bakteryjną. Stan swojego zdrowia sprawdzisz stosując oferowane przez nas testy z moczu na infekcje bakteryjne. Wykonasz je w zaciszu własnego domu, a uzyskany wynik będziesz mógł skonsultować z lekarzem i podjąć stosowne leczenie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednie testy dla siebie.

Testy z moczu na infekcje bakteryjne do samokontroli

Testy na infekcje bakteryjne do samokontroli, które znajdziesz w naszej ofercie, to narzędzia do użytku w zaciszu własnego domu. W każdym zestawie znajdują się akcesoria, dzięki którym właściwie przeprowadzisz badanie i uzyskasz wiarygodny wynik. Nie musisz dysponować specjalistycznym sprzętem medycznym. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w pudełku z testem. Pamiętaj o tym, aby przed przystąpieniem do badania dokładnie zapoznać się z treścią instrukcji. Zawiera ona szereg istotnych wskazówek, które pomogą Tobie przejść przez cały proces zaczynając od przygotowania testu, poprzez pobranie materiału do badania, aż do momentu uzyskania wyniku i jego interpretacji. Oferowane przez nas testy z moczu do samobadania to jedne z tych narzędzi, które sprawdzają się w przypadku profilaktyki zdrowotnej, a także monitorowania postępów w leczeniu. Mogą służyć diagnozie nie tylko osób dorosłych, ale również i dzieci. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednie testy dla siebie i swojej rodziny.

Antygenowe testy z moczu na bakterie Garderella vaginalis

W szerokim asortymencie samsiezbadaj.pl znajdziesz antygenowe testy z moczu na infekcje bakteryjne wywoływane przez bakterie Garderella vaginalis. Bakterie te są odpowiedzialne za zakażenie pochwy, a mężczyźni nierzadko są ich bezobjawowymi nosicielami. Bakterią można zarazić się poprzez kontakty seksualne, niewłaściwą higienę intymną oraz przewlekłe stosowanie antybiotyków. Garderella vaginalis są beztlenowymi bakteriami, które powodują ból podczas stosunku, a także przyczyniają się do występowania upławów o tzw. „rybim zapachu”. W przypadku mężczyzn infekcja ta przebiega raczej bezobjawowo. Czasami może pojawić się jednak zapalenie gruczołu krokowego, cewki moczowej czy najądrzy. Jeżeli zauważyłeś u siebie którekolwiek z powyższych objawów, sięgnij po nasz test na bakterie Garderella vaginalis i wykonaj badanie.

Testy na infekcje dróg moczowych

Na samsiezbadaj.pl dostępne są także testy z moczu na infekcje dróg moczowych. Mogą być używane zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. Ich wykonywanie sugerowane jest osobom, które mają problemy z oddawaniem moczu, odczuwają pieczenie pęcherza, mają podwyższoną temperaturę ciała i ogólnie źle się czują. W takiej sytuacji oferowane przez nas testy pozwolą na diagnozę i podjęcie stosownego leczenia.

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl