samsiezbadaj.pl
Filtruj produkty
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Testy z moczu na infekcje grzybicze

Test na grzybicę, badanie na Candida Test na grzybicę, badanie na Candida
Testy z moczu na infekcje grzybicze
Producent: Farmabol
Cena: 59,99 zł
Zobacz
szt.

W tej kategorii produktów dostępnych na samsiezbadaj.pl znajdziesz testy z moczu na infekcje grzybicze. Te innowacyjne narzędzia do samokontroli pozwolą Ci w zaciszu własnego domu zweryfikować stan swojego organizmu. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów oraz ich nieskomplikowana obsługa sprawiają, że w szybki i łatwy sposób sprawdzisz czy Twój organizm boryka się z grzybicą. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam jak wiele możesz zyskać dzięki oferowanym przez nas testom.

Co to jest grzybica?

Grzybica zaliczana jest do grupy wysoce zaraźliwych chorób zakaźnych powodowanych przez grzyby. Te ostatnie najczęściej atakują skórę i paznokcie, ale nie tylko. Nierzadko zasiedlają one także błony śluzowe dróg rodnych. Część z nich stanowi składnik flory fizjologicznej człowieka. Najlepszymi warunkami do rozwoju grzyba są miejsca, w których występuje wilgoć, ciepło oraz brak światła. Najczęstszymi symptomami, które mogą świadczyć o tym, że doszło do zakażenia są: zaczerwienienie, pieczenie, swędzenie oraz pękanie skóry. Takie objawy powinny wzbudzić czujność osoby nimi dotkniętej i skłonić ją do poddania się diagnozie. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz testy z moczu na infekcje grzybicze. Za sprawą naszych narzędzi w szybki sposób sprawdzisz, czy to właśnie grzyby zaatakowały Twój organizm.

Jakie są rodzaje grzybicy?

Istnieją rozmaite rodzaje grzybicy. Zgodnie z ogólną klasyfikacją można wyróżnić dermatofitozy, które są powodowane przez dermatofity ludzkie, zwierzęce, jak i również glebowe. Kolejnym rodzajem grzybicy są drożdżyce (kandydozy), które są wywoływane przez rodzaj Candida zaliczany do drożdżaków. Ostatnim rodzajem grzybic są pleśnice, które występują sporadycznie i wywołują je grzyby pleśniowe. Jeżeli obawiasz się, że Twój organizm został zaatakowany przez grzyby, sięgnij po oferowane przez nas testy z moczu na infekcje grzybicze dostępne na samsiezbadaj.pl. Dzięki nim potwierdzisz lub wykluczysz powody Twoich dolegliwości.

Jakie są przyczyny grzybicy?

Czynników, które przyczyniają się do rozwoju grzybicy jest wiele. Mogą to być na przykład zażywane leki, takie jak antybiotyki czy sterydy. Grzybica może być również następstwem wielu poważnych chorób. Mowa tu o cukrzycy, nowotworach, a nawet AIDS. Ogromne znaczenie w rozwoju tej uciążliwej choroby zakaźnej mają: wrodzone lub nabyte upośledzenia odporności, niedobory witamin z grupy B, cynku i żelaza oraz zaburzenia hormonalne. Ponadto, duży wpływ na rozwój grzybicy ma niedostateczna lub nadmierna dbałość o higienę osobistą. Osoby, które często korzystają z miejsc publicznych takich jak baseny, sauny czy kluby fitness także znajdują się w grupie zwiększonego ryzyka. Grzybica to także choroba, która dosięga osoby starsze oraz kobiety w ciąży. Jeżeli chodzi o skórną formę tej choroby, to bardzo łatwo zarazić się nią od innych osób. W przypadku zakażenia grzybicą dróg rodnych, najczęściej dochodzi do niego podczas stosunku. Grzybica jest chorobą uleczalną, jednak konieczna jest odpowiednia diagnoza i rozpoczęcie stosownej farmakoterapii oraz często wprowadzenie też specjalnej diety. W ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są testy z moczu na infekcje grzybicze, które pozwolą Ci sprawdzić stan swojego zdrowia i podjąć stosowne leczenie.

Testy z moczu na infekcje grzybicze do samokontroli

Dostępne w naszym asortymencie testy na infekcje grzybiczne to łatwe w użyciu narzędzia. Dzięki nim w szybki sposób sprawdzisz czy w Twoim organizmie rozwija się ta choroba. Oferowane przez nas testy dostępne są w dobrej cenie, a wynik uzyskany podczas badania jest wiarygodny. Za sprawą naszych testów oszczędzisz również dużo czasu. Przeznaczone są bowiem do samokontroli, a co za tym idzie, wykonujesz je w zaciszu własnego domu o dowolnej porze. Zapoznaj się z opisem naszych produktów i dokonaj zakupu testu już dziś.

Testy z moczu na infekcje grzybicze – kiedy wykonać?

Testy z moczu na infekcje grzybicze powinny wykonywać osoby, które zaobserwowały u siebie charakterystyczne objawy, które mogą wskazywać na zakażenie grzybami. W przypadku grzybicy pochwy są to świąd, ból i pieczenie, które nasilają się podczas oddawania moczu i po stosunku. Dodatkowo, dochodzi do zmian w konsystencji, zapachu i kolorze wydzieliny. Upławy u kobiet zakażonych przypominają konsystencję twarożku. Po zauważeniu wyżej opisanych objawów koniecznie należy zrobić odpowiedni test na infekcje grzybicze i z uzyskanym wynikiem udać się do lekarza ginekologa, który zaleci odpowiednie leczenie. Nieleczona grzybica może wywoływać wiele innych, poważnych chorób, a w konsekwencji doprowadzić także do bezpłodności.

Testy z moczu na infekcje grzybicze – zalety

Największą zaletą testów do samokontroli na grzybice jest wiarygodność uzyskanych za ich pośrednictwem wyników. Ponadto, można je stosować w zaciszu własnego domu, co stanowi ogromną oszczędność czasu. Testy z moczu na infekcje grzybicze są tańsze od tych, które wykonuje się w laboratorium medycznym. Sprawdzają się nie tylko podczas diagnostyki, ale również służą do monitorowania postępów w leczeniu.

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl