🛒ZAMÓW DO 12:00
🔥Z WYSYŁKĄ DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
Test na angine Strep A - Wykryj angine z wymazu z gardła

Testy ze śliny na infekcje wirusowe

Test na angine Strep A - Wykryj angine z wymazu z gardła
Cena:

24,83 zł

Cena regularna: 27,99 zł

Najniższa cena: 24,83 zł
  • Promocja
Test narkotykowy ze śliny - 6 parametrów

Testy na narkotyki

Test narkotykowy ze śliny - 6 parametrów
Cena:

40,50 zł

W tej kategorii produktów znajdziesz testy ze śliny do samokontroli. Są to wysokiej jakości, niezwykle skuteczne narzędzia, przy pomocy których wykonasz niezbędne badania. W opakowaniach z testami znajdują się wszelkie akcesoria, które umożliwią Tobie samodzielne przeprowadzenie badania i uzyskania rzetelnego wyniku. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz modele testów dostosowane do Twoich potrzeb.

Testy ze śliny – co to takiego?

Oferowane przez nas testy służą do jakościowego wykrywania rozmaitych chorób i nie tylko. Są one przeznaczone do samokontroli w warunkach nielaboratoryjnych. Te wysokiej jakości narzędzia sprawdzają się podczas badania w domu, ale także w innych, dowolnie wybranych przez siebie miejscach. Z ich wykorzystaniem można diagnozować zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Sprawdź oferowane przez nas testy ze śliny prezentowane na samsiezbadaj.pl i wybierz te, dzięki którym zbadasz interesujące Ciebie wskaźniki.

Testy ze śliny – jak wykonać?

Żeby móc wykonać testy z naszej oferty, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi dołączoną do opakowania. Zawarte w niej wskazówki pomogą zarówno w odpowiednim przygotowaniu testu, jak i pobraniu próbki do badania oraz uzyskaniu na jej podstawie rzetelnego wyniku. W instrukcji zawarte są także sposoby interpretowania wyników, co pozwoli odczytać je we właściwy sposób. Testy ze śliny z naszej oferty są łatwe w wykonaniu. Osoby je stosujące nie muszą dysponować specjalistycznym sprzętem medycznym. Wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia diagnozy zostało umieszczone w pudełku z testem. Zapoznaj się z bogatym asortymentem testów dostępnych w naszej ofercie i już wkrótce samodzielnie zweryfikuj stan swojego zdrowia.

Czy testy ze śliny są skuteczne?

Testy, które znajdziesz w naszej ofercie, są to wysokiej jakości, w pełni skuteczne narzędzia. Uzyskały one certyfikację, która dowodzi, że są to produkty medyczne do samokontroli. Dzięki temu nie musisz już czekać w kolejce do pobrania materiału do badania oraz oczekiwać kilka dni na uzyskanie wyniku. Postępując zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania, możesz uzyskać wiarygodny wynik, stanowiący podstawę do ewentualnego, dalszego konsultowania z lekarzem specjalistą. Nie zwlekaj i sięgnij po nasze testy już dziś.

Testy ze śliny – zalety

Dostępne na samsiezbadaj.pl testy ze śliny, to niezawodne narzędzia do samokontroli, których stosowanie niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim są one tańsze od testów wykonywanych w profesjonalnych laboratoriach medycznych. Dzięki oferowanym przez nas testom zaoszczędzisz wiele czasu, gdyż nie potrzebujesz skierowania od lekarza do ich wykonania. Dodatkowo, nie musisz oczekiwać  kolejce do pobrania materiału do badania, co stanowi kolejne udogodnienie. Testy tego typu są łatwe w obsłudze, więc każdy sobie z nimi poradzi. Sprawdzają się jako narzędzia do profilaktyki zdrowotnej, a także do bieżącej kontroli stanu zdrowia pacjenta, monitorowania postępów leczenia i powrotu do zdrowia. Przekonaj się sam jak wartościowe są to narzędzia i dokonaj zakupu naszych testów jeszcze dziś.

Antygenowe testy ze śliny do samokontroli COVID-19

Wśród naszych licznych propozycji znajdziesz antygenowe testy ze śliny do samokontroli COVID-19. Są to narzędzia wyprodukowane z myślą o wszystkich osobach, które bez wychodzenia z domu chciałyby sprawdzić czy nie zostały zainfekowane wirusem. Procedura przeprowadzenia testu jest bardzo łatwa i każdy z powodzeniem wykona go samodzielnie. Dzięki narzędziu wykryjesz wirusa oraz wszystkie znane obecnie jego mutacje. Wynik uzyskasz już w ciągu 15-20 minut. Tego typu test nie wymaga specjalnych warunków jego przechowywania. Narzędzie posiada także wszelkie niezbędne certyfikaty oraz wpis na listę wyrobów medycznych, co dowodzi, że wyniki uzyskane przy jego użyciu są wiarygodne. Skorzystaj z tego niezawodnego rozwiązania i sięgnij po oferowany przez nas test do wykrywania COVID-19.

Testy ze śliny do wykkrywania narkotyków

W bogatej ofercie naszych produktów znajdziesz również testy ze śliny do wykrywania narkotyków. Proponujemy Tobie modele testów, przy użyciu których oznaczysz amfetaminę, kokainę, THC, metamfetaminę, morfinę i wiele, wiele innych substancji psychoaktywnych. Tego typu testy szczególnie zaleca się w przypadku osób, których zachowanie i samopoczucie może wskazywać na to, że zażywają narkotyki. Mogą to być kierowcy, którzy spowodowali wypadek, sportowcy oraz młodzież, ale nie tylko. Zapoznaj się szczegółowo z opisem naszych testów i wybierz wariant dostosowany do Twoich potrzeb.

Testy predyspozycji genetycznych

Na samsiezbadaj.pl dostępne są także testy predyspozycji genetycznych. Dzięki oferowanym przez nas narzędziom określisz zwiększone ryzyko rozwoju w Twoim organizmie pewnych przypadłości zdrowotnych i będziesz mógł podjąć działania profilaktyczne w celu ich wyeliminowania. W naszej ofercie dostępne są także testy, dzięki którym zweryfikujesz jak Twoje ciało radzi sobie z przyswajaniem do 750 różnych rodzajów żywności. Narzędzia, które u nas znajdziesz umożliwią Tobie profilaktyczną ochronę zdrowia i życia. Sprawdź naszą ofertę i wybierz interesujące Ciebie rodzaje testów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl