🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
Test na angine Strep A - Wykryj angine z wymazu z gardła

Testy ze śliny na infekcje wirusowe

Test na angine Strep A - Wykryj angine z wymazu z gardła
Cena:

24,83 zł

Cena regularna: 27,99 zł

Najniższa cena: 24,83 zł
  • Promocja

W szerokim asortymencie samsiezbadaj.pl dostępne są testy ze śliny na infekcje wirusowe. To niezwykle skuteczne narzędzia, dzięki którym samodzielnie zbadasz swój organizm. Oferowane przez nas testy dzięki certyfikacji jako produkty medyczne, są w pełni wartościowe i pozwalają uzyskać rzetelny wynik. Zapoznaj się z produktami dostępnymi na naszej stronie i sprawdź, które z nich odpowiadają Twoim potrzebom.

Czym są wirusy i jak działają?

Wirusy są zaliczane do bardzo małych drobnoustrojów. Po wniknięciu do organizmu, mogą przyczyniać się do występowania rozmaitych chorób zakaźnych. Atakują one żywe organizmy tylko po to, aby wnikając do komórek pobierać substancje niezbędne do budowy wirionów czyli kolejnych, pojedynczych cząsteczek wirusa. Takie działanie wirusów może powodować zakłócenia w funkcjonowaniu komórek, a nawet ich wyniszczenia. Co ciekawe, nie należą one do organizmów żywych, gdyż nie wykonują czynności życiowych. W ich przypadku nie można mówić nawet o rozmnażaniu, a jedynie o namnażaniu. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz testy ze śliny na infekcje wirusowe. Dzięki nim sprawdzisz, czy w Twoim organizmie znajdują się wyżej wspomniane. Sprawdź naszą ofertę i wybierz testy dla siebie i swoich bliskich.

Jakie są objawy infekcji wirusowych?

Objawy infekcji wirusowych wynikają przede wszystkim z tego, że układ odpornościowy uruchamia szereg mechanizmów obronnych, które polegają na wytworzeniu symptomów reakcji zapalnej. Często są one nazywane objawami grypopodobnymi. Należą do nich między innymi: ogólne osłabienie, bóle stawów, mięśni oraz głowy, dreszcze, stan podgorączkowy lub gorączka. Dodatkowo, podczas infekcji wirusowych, można zaobserwować także wodnisty katar, zaczerwienienie i ból gardła oraz suchy kaszel. Tego typu objawy mogą wskazywać, że dana osoba przechodzi infekcję wirusową. Jeżeli zauważyłeś u siebie lub u bliskiej Tobie osoby powyższe symptomy, nie zwlekaj i sięgnij po nasze testy ze śliny na infekcje wirusowe. Są to narzędzia, dzięki którym w domowych warunkach przeprowadzisz badanie samodzielnie i na podstawie uzyskanego wyniku będziesz mógł podjąć dalsze kroki w kierunku powrotu do zdrowia.

Testy ze śliny na infekcje wirusowe do samokontroli

W ofercie samsiezbadaj.pl oferujemy testy na infekcje wirusowe, przeznaczone do stosowania w warunkach domowych. Są to łatwe w obsłudze narzędzia, dzięki którym w szybki sposób można uzyskać wiarygodny wynik. Dostępne w naszym asortymencie testy zostały odznaczone certyfikatami jako produkty medyczne do samokontroli. To sprawia, że można je wykonywać samodzielnie, bez konieczności oczekiwania w kolejce do pobrania wymazu. Te wysokiej jakości produkty perfekcyjnie sprawdzają się w roli narzędzi służących profilaktyce zdrowotnej. Mogą również pełnić funkcję monitorowania postępów leczenia. Sprawdź naszą ofertę i wybierz testy ze śliny na infekcje wirusowe już dziś.

Antygenowe testy ze śliny do samokontroli COVID-19

Wśród licznych propozycji oferowanych przez nas testów znajdziesz antygenowe testy do samokontroli pod kątem COVID-19. Służą one wykrywaniu wirusa SARS-CoV-2 u osób zakażonych, ale również wszystkich obecnie znanych mutacji wirusa (w tym również odmian Delta, czy Omicron). Charakteryzują się one prostotą wykonania, a oznaczenie przeprowadza się na podstawie wymazu z nosa. Nasze testy pozwalają na uzyskanie wiarygodnego wyniku w niespełna 15-20 minut od momentu ich wykonania. Nie wymagają specjalnych warunków przechowywania, a także posiadają niezbędne certyfikaty oraz wpis na listę wyrobów medycznych. Testy ze śliny na infekcje wirusowe z naszej oferty składają się z pełnego zestawu: kasetki testowej, sterylnej wymazówki, specjalnej probówki oraz buforu reakcyjnego. Jeden zestaw przeznaczony jest do pojedynczego oznaczenia. Do każdego z zestawów dołączona jest ponadto instrukcja obsługi, która zawiera wszelkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia badania. Opisuje zarówno samo przygotowanie poszczególnych elementów zestawu, jak i sposób pobrania wymazu oraz dalsze kroki podejmowane w celu prawidłowego wykonania badania. Zanim przystąpisz do procedury testowej, zapoznaj się szczegółowo z instrukcją i postępuj zgodnie z opisanymi w niej wytycznymi. Oferowane przez nas testy są w pełni wartościowe, a uzyskane za ich pomocą wyniki rzetelne i wiarygodne.

Testy ze śliny na infekcje wirusowe – zalety

Testy ze śliny na infekcje wirusowe z naszej oferty to narzędzia, których używanie niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim są one przeznaczone do samokontroli. Dlatego też można je wykonywać w warunkach domowych, ale nie tylko. Sprawdzą się także w podróży, w pracy, czy w szkole. Dodatkowo, dostępne są w znacznie niższych cenach, niż testy wykonywane w specjalistycznych punktach medycznych, co pozwala oszczędzić pieniądze. Ze względu na fakt, że oferowane przez nas testy nie wymagają przechowywania w specjalnych warunkach, możesz dokonać zakupu ich większej liczby i stosować zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Z ich pomocą można badać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. To wysokiej jakości, niezwykle łatwe w obsłudze narzędzia diagnostyczne.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl