samsiezbadaj.pl
Filtruj produkty
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Testy predyspozycji genetycznych

Zestaw test genetyczny DNA - 24Genetics Zestaw test genetyczny DNA - 24Genetics
Testy predyspozycji genetycznych
Producent: 24 Genetics
Cena: 1 537,50 zł 2 099,99 zł
Zobacz
szt.
  • Promocja

W tej kategorii narzędzi do samobadania znajdziesz testy predyspozycji genetycznych. Oferujemy Tobie wysokiej jakości, certyfikowane produkty, za sprawą których wykonasz indywidualną analizę genetyczną. Dzięki temu poznasz własne ciało i będziesz mógł dopasować styl życia do wymogów Twojego organizmu oraz będziesz miał szansę na podjęcie działań profilaktycznych. Wybierz oferowane przez nas testy i zadbaj o swoje zdrowie w przyszłości.

Czym są testy predyspozycji genetycznych?

W materiale genetycznym każdego człowieka zapisany jest szereg informacji, które określają jego wygląd oraz definiują funkcjonowanie organizmu. Determinują one nie tylko kolor skóry, włosów czy oczu. To od DNA bowiem zależy, jakie są predyspozycje danego człowieka do zachorowania na rozmaite choroby. Jeżeli chcesz poznać szczegółowe informacje na temat swojego organizmu, testy predyspozycji genetycznych z naszej oferty będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To, co warto wiedzieć, to również fakt, że testy DNA mogą wskazywać nie tylko schorzenia, które zagrażają danej osobie, ale informują także o mutacjach genetycznych, które można przekazać swojemu potomstwu. Jeżeli chcesz lepiej zadbać o swoje zdrowie, sięgnij po oferowane przez nas testy. Dzięki nim zatroszczysz się o swój organizm i dowiesz się, jak najlepiej to zrobić.  

Na co można wykonać testy predyspozycji genetycznych?

Testy predyspozycji genetycznych wykonuje się najczęściej w odniesieniu do chorób nowotworowych. Dzięki nim można sprawdzić, czy dana osoba należy do grupy zwiększonego ryzyka zapadnięcia na raka. Ponadto, testy genetyczne pozwalają zdiagnozować bezpłodność, nietolerancje pokarmowe, alergie i wiele innych chorób. Wiele osób kojarzy je przede wszystkim z określeniem ojcostwa, ale ich zastosowanie jest znacznie szersze. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i wybierz odpowiadający Tobie wariant testu do przeprowadzenia bez wychodzenia z domu.

Testy predyspozycji genetycznych – wskazania do badania

Tak naprawdę testy predyspozycji genetycznych może wykonać każdy w ramach profilaktyki zdrowotnej. Na podstawie uzyskanych wyników można np. zaplanować odpowiednią dietę, która będzie korzystnie wpływać na organizm. Jeżeli jednak w rodzinie występują rozmaite choroby takie jak nowotwory, choroby genetyczne, poronienia u kobiet czy problemy z zajściem w ciążę, to również warto wykonać badania, aby weryfikować co może być tego przyczyną i jaką ewentualnie metodę leczenia wdrożyć.

Testy predyspozycji genetycznych

W szerokim asortymencie samsiezbadaj.pl znajdziesz rozmaite testy predyspozycji genetycznych przeznaczone do wykonania w domu. Wykonasz je w zaciszu własnego domu, bez konieczności oczekiwania w kolejce do pobrania wymazu. Kolejno, przez dedykowaną stronę internetową www.genetix23pl.com będziesz mógł zarejestrować swoją próbkę, po czym zgodnie z wytycznymi wysłać ją do laboratorium. Kiedy próbka zostanie poddana specjalistycznej analizie, zostaniesz o tym powiadomiony, a następnie będziesz mógł pobrać swój indywidualny raport genetyczny, kiedy będzie on już gotowy. Jest to niewątpliwie ogromna oszczędność czasu. Zapoznaj się szczegółowo z ofertą naszych testów i wybierz ten, który pozwoli Tobie zbadać swój organizm w preferowanym przez Ciebie zakresie.

Testy predyspozycji genetycznych na samsiezbadaj.pl

Pośród oferowanych przez nas testów do wykonania w domu znajdziesz narzędzia, dzięki którym wykryjesz prawdopodobieństwo wystąpienia rozmaitych chorób w Twoim organizmie. Oferowane przez nas testy analizują wiele różnorodnych czynników, w tym m.in.: ryzyko otyłości, ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2., ryzyko rozwoju chorób układu sercowo- naczyniowego czy stresu oksydacyjnego. Stosując nasze testy predyspozycji genetycznych sprawdzisz także czynniki zespołu metabolicznego, czynniki określające przyswajanie do 750 produktów żywnościowych, czynniki określające działanie układu odpornościowego oraz wiele, wiele innych. Dzięki oferowanym przez nas narzędziom uzyskasz w pełni wiarygodny wynik, z którym będziesz mógł udać się do lekarza specjalisty w celu rozpoczęcia działań profilaktyki zdrowotnej. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i wybierz odpowiednie testy dla siebie i swoich bliskich.

Testy predyspozycji genetycznych – jak się przygotować do badania?

Żeby móc wykonać testy predyspozycji genetycznych, nie trzeba specjalnie się do nich przygotowywać. Wszelkie niezbędne informacje na temat badania znajdują się w instrukcji dołączonej do opakowania, w którym został umieszczony test. Zapoznaj się szczegółowo z wszelkimi, zawartymi w niej informacjami, gdyż wówczas zyskasz pewność, że pobrałeś prawidłowo materiał do badania i dowiesz się, co kolejno powinieneś z nim zrobić.

Co daje test predyspozycji genetycznych?

Przede wszystkim, jeżeli badania DNA wykażą, że w badanym materiale genetycznym występują pewne mutacje, daje to możliwość podjęcia szybkiej interwencji na wczesnym etapie w celu zapobiegnięcia chorobie lub zminimalizowaniu jej objawów. Testy predyspozycji genetycznych zwiększają również świadomość badanego, dzięki czemu wie dobrze w jakim kierunku powinien się regularnie badać i w jaki sposób zatroszczyć się o swoje zdrowie. Jakakolwiek wykryta na wczesnym etapie choroba jest łatwiejsza do wyleczenia, niż ta w zaawansowanym stadium.

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl