🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

Super czuły test ciążowy płytkowy PINK

Projekt bez tytułu (9).png
  • Promocja

Opis

PINK Super Czuły test ciążowy – jeden z najdokładniejszych na rynku!

Płytkowy test ciążowy, szybki i wysoce czuły, służący do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) – hormonu, występującego w moczu kobiet w ciąży. Czułość testu wynosi 10 mIU/ml, a dokładność 99,9%.

Do pomiaru używa się świeżego moczu, najlepiej porannego ze względu na najwyższe stężenie hCG.

Zawartość opakowania:

  1. 1 aluminiowa szczelnie zamknięta koperta
  2. 1 środek pochłaniający wilgoć
  3. Plastikowa pipetka do pobierania moczu
  4. Instrukcja obsługi

Jak wykonać badanie?

Test można przeprowadzić już 6 dni od momentu zapłodnienia, natomiast najbardziej wskazane jest wykonanie go dopiero dzień po terminie spodziewanej miesiączki.

Do badania wystarczą 3 krople moczu, które za pomocą plastikowej pipety należy nanieść na pole testowe. Wynik pozytywny może pojawić się po ok. 1 minucie. Dwa wyraźne prążki na teście oznaczają wynik pozytywny.

Aby potwierdzić wynik negatywny należy poczekać do 5 minut – wówczas pojawi się wyłącznie jeden pasek w strefie kontrolnej C.

Wynik otrzymany po upływie 10 minut jest niewiarygodny. Jeśli podczas badania nie pojawi się pasek kontrolny C - test jest nieważny i należy go powtórzyć.

Test przeznaczony do jednorazowego użytku. Aby otrzymać prawidłowy rezultat należy postępować zgodnie z instrukcją.

Interpretacja wyników

Wynik ujemny – wynik negatywny, w momencie kiedy pojawia się pasek kontrolny C, natomiast brak paska testowego T. Oznacza w 99,9%, że nie jesteś w ciąży.

Wynik dodatni (ciąża) – wynik pozytywny, w momencie pojawienia się dwóch wyraźnych pasków na płytce testowej, zarówno w strefie testowej T, jak i w strefie kontrolnej C. Intensywność obu pasków nie ma znaczenia. Taki wariant wskazuje z dużym prawdopodobieństwem, że jesteś w ciąży.

Wynik nieważny  - Wynik można uznać za nieważny jeżeli nie pojawi się żaden pasek lub pojawi się pasek tylko w strefie testowej T. Wówczas należy powtórzyć badanie. Należy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Super czuły test ciążowy płytkowy PINK

3,78 zł

Cena regularna: 3,99 zł

3.78
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3,78 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość + - szt.
Zyskujesz 0 pkt ?

3,78 zł

Cena regularna: 3,99 zł

3.78
ilość + - szt.

towar niedostępny

Wysyłka icon-help Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności shipping
Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl