🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

Super czuły test ciążowy strumieniowy PINK

Projekt bez tytułu (8).png
  • Promocja

Opis

Jeden z najdokładniejszych testów ciążowych na rynku!

Strumieniowy test PINK super czuły jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym służącym do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) – hormonu, występującego w moczu kobiet w ciąży. Czułość testu wynosi 10 mIU/ml.

Zasada działania testu oparta jest na reakcji hormonu hCG znajdującego się w moczu kobiety w ciąży z monoklonalnymi przeciwciałami anty-hCG, które zostały naniesione na test.

Wykonanie testu: należy końcówkę testu skierować pod strumień moczu. Wynik testu otrzymamy w ciągu 1-4 minut w postaci barwnych prążków.

Zawartość opakowania:

  1. 1 foliowa szczelnie zamknięta koperta
  2. 1 test strumieniowy
  3. 1 środek pochłaniający wilgoć
  4. Instrukcja wykonania testu

Jak wykonać badanie?

  1. Należy otworzyć foliową kopertę. Z koperty należy wyjąć test strumieniowy. W kopercie znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić do śmieci.
  2. Zdejmij nasadkę i skieruj końcówkę testu pod strumień moczu na co najmniej 10 sekund. Można również zebrać mocz do suchego i czystego naczynia, a następnie zanurzyć w nim na co najmniej 10 sekund samą końcówkę testu.
  3. Następnie należy nałożyć z powrotem nasadkę i umieścić test na poziomej powierzchni tak, aby widoczne były obydwa okienka testu. Odczekaj, aż w okienkach pojawią się barwne prążki: T – strefa testowa, C- strefa kontrolna.
  4. Wynik testu należy odczytać po czasie 1 do 4 minut od momentu zanurzenia końcówki testu w moczu. Jeśli nie pojawi się żadna barwna linia należy odczekać jeszcze 1 minutę.

Wynik otrzymanego testu po dłuższym czasie niż 10 minut nie należy brać pod uwagę.

Interpretacja wyniku

Wynik ujemny – wynik negatywny, w momencie kiedy pojawia się pasek kontrolny C, natomiast brak paska testowego T. Oznacza w 99,9%, że nie jesteś w ciąży.

Wynik dodatni (ciąża) – wynik pozytywny, w momencie pojawienia się dwóch wyraźnych pasków na płytce testowej, zarówno w strefie testowej T, jak i w strefie kontrolnej C. Intensywność obu pasków nie ma znaczenia. Taki wariant wskazuje z dużym prawdopodobieństwem, że jesteś w ciąży.

Wynik nieważny - wynik można uznać za nieważny, jeżeli nie pojawi się żaden pasek lub pojawi się pasek tylko w strefie testowej T. Wówczas należy powtórzyć badanie. Należy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Super czuły test ciążowy strumieniowy PINK

3,88 zł

Cena regularna: 4,99 zł

3.88
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3,88 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość + - szt.
Zyskujesz 0 pkt ?

3,88 zł

Cena regularna: 4,99 zł

3.88
ilość + - szt.

towar niedostępny

Wysyłka icon-help Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności shipping
Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl