🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

Ogólne badanie moczu URS 10 (2 sztuki) - Domowe Laboratorium

Projekt bez tytułu (17).png
  • Promocja

Opis

Jest to multi-diagnostyczny test paskowy do samodzielnego zbadania moczu w domowych warunkach.

URS 10 umożliwia analizę moczu obejmującą 10 różnych parametrów badawczych: glukoza, bilirubina, ciałka ketonowe, ciężar właściwy, krew, pH, białko, urobilinogen, azotyny, leukocyty.

Dołączona do opakowania skala barwna pozwala dokładnie określić poziom uzyskanych wyników oraz ich odstępstw od normy. Za pomocą testu URS 10 można badać zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Test przeznaczony do wykrywania stanów zapalnych układu moczowego, a także problemów z nerkami czy wątrobą.

Regularne badanie zalecane jest wszystkim osobom, które stosują diety odchudzające lub inne alternatywne sposoby odżywiania, a także osobom które korzystają z publicznych basenów, pacjentom z przewlekłymi chorobami nerek, a także dzieciom z podwyższoną temperaturą ciała o nieokreślonym źródle infekcji.

Badanie wykonywane jest w prosty sposób. W pojemniku z próbką porannego moczu należy zanurzyć pasek testowy.

Pierwszego odczytu należy dokonać po 30 sekundach, rozpoczynając od glukozy i zmierzając w górę. Interpretacje wyników należy wykonać w ciągu maksymalnie 2 minut.

W opakowaniu znajdują się dwa oddzielne testy. Do każdego opakowania dołączona jest instrukcja obsługi.

Jak wykonać badanie:

W celu przeprowadzenia badania konieczna będzie próbka świeżego moczu. Mocz należy oddać w godzinach porannych do suchego i czystego pojemnika.

Badanie wykonaj za pomocą paska testowego. Pasek testowy należy dynamicznie zanurzyć w próbce moczu i natychmiast wyjąć.

Wyjmując pasek testowy należy przesunąć go delikatnie po krawędzi naczynia, aby odsączyć nadmiar moczu i uniknąć zabrudzenia.

Należy przytrzymać pasek w pozycji poziomej i usunąć delikatnie pozostałość płynu dotykając brzeg paska do ręcznika papierowego.

Interpretacja wyników:

Badanie za pomocą testu URS 10 polega na wzrokowym porównaniu kolorów poszczególnych pól paska testowego ze skalą barwną załączoną do opakowania.

 

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Ogólne badanie moczu URS 10 (2 sztuki) - Domowe Laboratorium

12,99 zł

Cena regularna: 15,99 zł

12.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,95 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość + - szt.
Zyskujesz 1 pkt ?

12,99 zł

Cena regularna: 15,99 zł

12.99
ilość + - szt.

towar niedostępny

Wysyłka icon-help Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności shipping
Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl