🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund

Yo SpermTest - Badanie nasienia dla mężczyzn Refill pack

fot2.PNG
 • Promocja

Opis

UWAGA! Urządzenie testujące YO nie wchodzi w skład zestawu.

DOKŁADNE URZĄDZENIE DO BADANIA NASIENIA U MĘŻCZYZN

Co to jest?

W przypadkach niepłodności mężczyzn przeprowadza się analizę nasienia w celu sprawdzenia liczby plemników (stężenie), poruszających się plemników (ruchliwość), plemników o normalnym kształcie (morfologia) i innych parametrów. 

Przegląd analizy nasienia:

Jednym z najważniejszych czynników jest liczba ruchliwych plemników w próbce. Jeśli plemniki nie mogą dopłynąć do komórki jajowej, naturalna ciąża nie jest możliwa. YO Home Sperm Test analizuje stężenie ruchliwych plemników (ile się porusza) i jakość nasienia (YO Score) i porównuje wyniki ze standardami laboratoryjnymi i innymi mężczyznami, którzy spłodzili dzieci.  

Otrzymasz również nagranie wideo próbki w ramach testu YO.  

 

Wynik testu:

 • Ruchliwość plemników: 
   
  Plemniki muszą poruszać się do przodu, aby dotrzeć do komórki jajowej podczas naturalnego poczęcia. YO najpierw informuje, czy stężenie ruchliwych plemników (MSC) jest powyżej lub poniżej "normalnego zakresu" sześciu milionów ruchliwych plemników na mililitr. "Normalny zakres" sześciu milionów ruchliwych plemników oblicza się, mnożąc wartość referencyjną Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dla stężenia plemników (15 milionów) przez normalny zakres referencyjny dla ruchliwości plemników (40%). 15 milionów x 40% = 6 milionów. Chociaż do zapłodnienia komórki jajowej potrzebna jest tylko jedna komórka plemnikowa, sześć milionów ruchliwych plemników na mililitr jest granicą lub "progiem", który określa diagnozę niskiego vs. umiarkowanego / normalnego MSC

 • YO SCORE 

  YO Score to ranking stężenia plemników ruchliwych (MSC) w porównaniu z innymi mężczyznami, którzy spłodzili dzieci. Wynik wynosi od 10 do 90 w odstępach 10. Jeśli twój wynik wynosi 20, plasujesz się powyżej 20% ojców. Jeśli twój wynik wynosi 90, plasujesz się powyżej 90% ojców. Im wyższy wynik YO, tym bardziej prawdopodobne jest, że osiągniesz ciążę w krótszym czasie. YO Score jest niezawodnym narzędziem do monitorowania zmian MSC w czasie i jest kamieniem węgielnym narzędzi poprawy płodności zawartych w aplikacji YO. 

 • SPERM VIDEO

  W ramach YO Home Sperm Test otrzymasz nagrane wideo z próbką. Film oferuje wyraźne wizualne odniesienie, aby uzupełnić wyniki MSC i YO Score. Filmy są możliwe do udostępnienia na przykład ekspertowi, rodzinie lub znajomym w razie potrzeby lub w 100% prywatne w aplikacji do osobistego oglądania.

Zgodność:

iPhone | IOS 11 lub nowszy, Android | Android 6 lub nowszy, PC | Windows 7 lub nowszy, MAC | Wersja systemu operacyjnego 10.14 (Mojave) lub nowsza

 

Zawartość opakowania:

 • 2 pipety,

 • 2 fiolki,

 • 2 kubki do poboru próby,

 • 2 szkiełka testowe.

Zobacz film instruktażowy na YouTube:

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Yo SpermTest - Badanie nasienia dla mężczyzn Refill pack

286,20 zł

Cena regularna: 299,00 zł

286.20
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 286,20 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość + - szt.
Zyskujesz 28 pkt ?

286,20 zł

Cena regularna: 299,00 zł

286.20
ilość + - szt.

towar niedostępny

Wysyłka icon-help Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności shipping
Kraj wysyłki:
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl