Samsiezbadaj - wczytywanie...

ZESTAW BIOSYNEX - Test Antygen i Przeciwciała

Idealny zestaw produktów przydatny podczas pandemii COVID-19.

Antygen Biosynex COVID-19 Ag i Przeciwciał Biosynex COVID-19 do samokontroli, to szybki test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania przeciwciał IgG/IgM i szybki autotest immunochromatograficzny, który pozwala na jakościowe wykrywanie antygenów wirusa...

Cena 34,99 zł
Dostępność duża ilość
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt ?

Produkty powiązane

Opis

1. BIOSYNEX - Antygenowy test

Autotest antygenowy Biosynex COVID-19 Ag, to szybki test immunochromatograficzny, który pozwala na jakościowe wykrywanie antygenów wirusa SARS-CoV-2 w próbkach wymazów z nosa.

Test antygenowy marki BIOSYNEX został zaprojektowany w celu wspomagania szybkiej diagnostyki zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Test ten jest jakościowym, szybkim testem immunochromatograficznym, który wykorzystuje wysoce czułe przeciwciała monoklonalne do wykrywania białka nukleokapsydu (N) wirusa SARS-CoV-2. Ten zestaw do samokontroli pozwala na określenie, czy rzeczywiście zostaliśmy zainfekowani wirusem wywołującym COVID-19.

Czułość testu: 97,2 %

Swoistość testu: 100 %

Wynik w 15 min

Negatywny wynik testu antygenowego Biosynex COVID-19 dla osoby bezobjawowej całkowicie nie wyklucza infekcji COVID-19. Jeżeli u osoby występują objawy sugerujące zakażenie COVID-19, wynik negatywny powinien zostać zweryfikowany testem laboratoryjnym.

2. BIOSYNEX - Test na przeciwciała 

Test wykrywa przeciwciała IgG i IgM skierowane przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 po związaniu z cząsteczkami złota koloidalnego na płytce testowej. Domowy test na przeciwciała pozwala dowiedzieć się, czy byliśmy narażeni na działanie wirusa odpowiedzialnego za COVID-19. Autotest Biosynex COVID-19 pomaga zidentyfikować osoby, które nie są świadome zakażenia, ponieważ nie mają objawów lub objawy te nie zostały prawidłowo zdiagnozowane. Oznacza to, że Biosynex, test na przeciwciała można wykorzystać do identyfikacji „cichych” infekcji, a także osób, które były chore, ale wyzdrowiały.

Biosynex – test, który wykrywa przeciwciała poszczepienne

W odstępie trzech tygodni od ostatniej dawki szczepienia, którą przyjęliśmy – wykonanie tego domowego testu na koronawirusa pokaże nam czy nasz organizm wytworzył swoiste przeciwciała w odpowiedzi na szczepionkę.

Co zawiera opakowanie z testem Biosynex

W opakowaniu znajdziemy pełen zestaw do przeprowadzenia testu u jednej osoby. Zestaw zawiera przedmiotowy test – czyli kasetkę testową, bufor potrzebny do reakcji, jednorazowy nakłuwacz do pobrania kropli krwi z opuszka palca, jednorazową pipetę, wacik nasączony alkoholem, sterylny gazik, plaster, a także instrukcję obsługi, która pomoże nam zrozumieć jak przeprowadzić test Biosynex.

Jak przeprowadzić test na koronawirusa w domu?

  1. Zdezynfekuj opuszek palca, który zamierzasz nakłuć.
  2. Użyj jednorazowego nakłuwacza.
  3. Pobierz pipetą kroplę krwi i nanieś ją na kasetkę testową w odpowiednie zagłębienie.
  4. Do drugiego, oznaczonego zagłębienia nanieś dwie krople buforu potrzebnego do reakcji.
  5. Pozostaw test w pozycji poziomej na równej powierzchni na 10 min, po czym odczytaj wynik zgodnie z instrukcją, w której zilustrowane są wszystkie możliwe kombinacje autotestu Biosynex.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl