Samsiezbadaj - wczytywanie...

Testy diagnostyczne

Biocard Celiac Home - Test na nietolerancję glutenu Biocard Celiac Home - Test na nietolerancję glutenu
Testy biochemiczne z krwi
Cena: 42,49 zł
szt.
zobacz więcej
Test antygenowy na COVID-19 Biosynex Test antygenowy na COVID-19 Biosynex
COVID-19
Producent: Biosynex
Cena: 18,99 zł
szt.
zobacz więcej
Test antygenowy na COVID-19 Boson Test antygenowy na COVID-19 Boson
COVID-19
Producent: BOSON
Cena: 1,90 zł
szt.
zobacz więcej
Test na HIV - domowe badanie na przeciwciała HIV IgM Test na HIV - domowe badanie na przeciwciała HIV IgM
Testy z krwi na infekcje wirusowe
Producent: bioLytical
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
Test na krew utajoną w kale (FOB) Diather Test na krew utajoną w kale (FOB) Diather
Pozostałe testy
Producent: Diather
Cena: 18,99 zł
szt.
zobacz więcej
Super czuły test ciążowy strumieniowy PINK Super czuły test ciążowy strumieniowy PINK
Testy ciążowe i owulacyjne z moczu
Cena: 4,99 zł
szt.
zobacz więcej
Test antygenowy na bakterię Gardnerella vaginalis Test antygenowy na bakterię Gardnerella vaginalis
Testy z moczu na infekcje bakteryjne
Producent: Farmabol
Cena: 66,99 zł
szt.
zobacz więcej
Test Antygenowy S3 - Wykrywający choroby intymne Test Antygenowy S3 - Wykrywający choroby intymne
Testy z moczu
Producent: Farmabol
Cena: 107,99 zł
szt.
zobacz więcej
Test domowy na rzęsistkowicę Test T1 Test domowy na rzęsistkowicę Test T1
Testy z moczu
Producent: Farmabol
Cena: 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
Test na grzybicę, badanie na Candida Test na grzybicę, badanie na Candida
Testy z moczu na infekcje grzybicze
Producent: Farmabol
Cena: 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
Test na tarczycę hormon TSH Diather Test na tarczycę hormon TSH Diather
Testy biochemiczne z krwi
Producent: Diather
Cena: 21,49 zł
szt.
zobacz więcej

W tej kategorii produktów oferujemy rozmaite testy diagnostyczne do samokontroli, dzięki którym zweryfikujesz stan swojego zdrowia bez wychodzenia z domu. Posiadamy szeroki wybór narzędzi do monitorowania stanu własnego organizmu. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i wybierz produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

Testy diagnostyczne na witaminę D

Witamina D pełni wiele istotnych funkcji w ludzkim organizmie. Dlatego też tak ważna jest bieżąca kontrola jej poziomu, a w razie konieczności, dodatkowa suplementacja. Reguluje ona bowiem gospodarkę wapniowo-fosforanową, co pozwala na prawidłowe działanie układu kostnoszkieletowego oraz nerwowego. Dodatkowo, stymuluje układ odpornościowy, korzystnie wpływa na pracę mięśni, minimalizuje ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2., a także wpływa na regulację ciśnienia tętniczego. Ponadto, witamina D wpływa na procesy krzepnięcia krwi i zmniejsza ryzyko występowania niektórych chorób nowotworowych. W związku z tym jak ważną rolę odgrywa w ludzkim organizmie i jednocześnie jak wiele osób cierpi na jej niedobory, koniecznym jest cykliczne sprawdzanie jej poziomu we krwi oraz ewentualna suplementacja. W naszym szerokim asortymencie dostępne są testy diagnostyczne na witaminę D. Są one znacznie tańsze od tych, wykonywanych w laboratoriach diagnostycznych, a dodatkowo można je stosować w zaciszu własnego domu, co niewątpliwie stanowi spore udogodnienie.

Domowe testy diagnostyczne do samokontroli COVID-19 

W ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są również testy do samobadania COVID-19. Powstały one z myślą o osobach, które chciałyby zweryfikować infekcję wirusem w swoim organizmie, a przy tym nie musieć wychodzić z domu. Ze względu na fakt, że testy z naszej oferty posiadają certyfikację jako produkty medycznego do samokontroli, nie ma konieczności czekania w kolejce do pobrania wymazu. Domowe testy diagnostyczne do autodiagnozy w kierunku COVID-19 pozwalają na wykrywanie wirusa u osób zakażonych, w tym również wszelkich znanych jego mutacji, m.in. odmianę Delta czy też Omicron. Są niezwykle łatwe w obsłudze, dzięki czemu każdy bez większego trudu zdoła je wykonać.

Testy diagnostyczne do wykrywania obecności alkoholu

Na samsiezbadaj.pl znajdziesz również alkotesty do półilościowego wykrywania alkoholu w organizmie. Jest to podstawowe wyposażenie każdego kierowcy, który po zakrapianej imprezie nie ma pewności, czy następnego dnia może wsiąść za kierownicę pojazdu. Alkotesty to nowoczesne i niezwykle wygodne narzędzie diagnostyczne, które w zaledwie 2 minuty wskazuje, czy organizm wydalił już alkohol, a tym samym czy możliwe jest prowadzenie pojazdów mechanicznych. To świetne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo nie tylko kierowcy, ale również jego bliskim i pozostałym drogowcom. Zapoznaj się dokładnie z opisem produktu na naszej stronie i przekonaj się sam, jak wiele dzięki niemu możesz zyskać.

Testy diagnostyczne na nietolerancję glutenu

Nietolerancja glutenu zwana również Celiakią, to choroba, która objawia się brakiem tolerancji na gluten czyli białko zawarte w zbożach takich jak pszenica, jęczmień czy żyto. Po spożywaniu glutenu u takich osób dochodzi do zaburzeń trawienia, które prowadzą do uszkodzenia błony śluzowej jelita cienkiego. W związku z powyższym, jeżeli na co dzień doskwiera Ci uporczywa zgaga, wzdęcia i bóle brzucha, to niezwłocznie powinieneś to zweryfikować, a pomogą Ci w tym domowe testy diagnostyczne na nietolerancję glutenu z naszej oferty. Są to certyfikowane narzędzia do samokontroli, dzięki którym w łatwy i szybki sposób potwierdzisz lub wykluczysz powody doskwierających Ci objawów. Ponadto, jest to trafiony wybór w bieżącej kontroli postępów wynikających ze stosowania diety bezglutenowej. Sprawdź szczegółowo opis produktu na naszej stronie i skorzystaj z możliwości zbadania się przy użyciu naszego testu na nietolerancję glutenu.

Testy diagnostyczne do wykrywania boreliozy

Borelioza to poważna choroba odkleszczowa, która może prowadzić do poważnych dolegliwości. Jest ona uleczalna, jednak ogromną rolę w procesie leczenia odgrywa jej szybkie wykrycie i podjęcie stosownych działań. W naszej bogatej ofercie znajdziesz testy diagnostyczne do wykrywania krętów Borrelia u kleszcza. W ciągu zaledwie 10 minut dowiesz się czy kleszcz, który Cię ukąsił był nosicielem boreliozy. Jest to łatwe w użyciu narzędzie pozwalające uzyskać rzetelny i wiarygodny wynik. Nie zwlekaj i jak najszybciej wykonaj test.

Pozostałe domowe testy diagnostyczne na samsiezbadaj.pl

Opisane powyżej testy to tylko jedne z licznych propozycji, jakie znajdziesz w naszej bogatej ofercie. Proponujemy również testy ciążowe, testy na grzybicę, testy predyspozycji genetycznych, czy testy na infekcje dróg moczowych i wiele, wiele innych. Oferowane przez nas narzędzia do samokontroli, to wysokiej jakości produkty, dzięki którym w rzetelny sposób sprawdzisz stan swojego zdrowia i będziesz mógł podjąć dalsze kroki w celu jego polepszenia. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na samsiezbadaj.pl i wybierz testy odpowiadające potrzebom własnym jak i swoich bliskich.

darmowa dostawa
darmowa wysyłka już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
bezpłatna konsultacja z doradcą
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl