🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
Test owulacyjny LH z moczu Domowe Laboratorium (5 Sztuk)

Testy ciążowe i owulacyjne z moczu

Test owulacyjny LH z moczu Domowe Laboratorium (5 Sztuk)
Cena:

11,59 zł

Test owulacyjny z moczu - wykryj hormon LH 5 sztuk

Testy ciążowe i owulacyjne z moczu

Test owulacyjny z moczu - wykryj hormon LH 5 sztuk
Cena:

25,89 zł

Cena regularna: 27,00 zł

Najniższa cena: 25,92 zł
  • Promocja
Test SP10 - Test płodności dla mężczyzn

Testy na płodność

Test SP10 - Test płodności dla mężczyzn
Cena:

49,99 zł

Yo SpermTest - Badanie nasienia dla mężczyzn

Testy na płodność

Yo SpermTest - Badanie nasienia dla mężczyzn
Cena:

376,99 zł

Planujesz poczęcie dziecka i chcesz wiedzieć, kiedy masz na to największe szanse? A może dotychczasowe starania nie przynoszą oczekiwanych efektów i chcesz sprawdzić, co może być tego przyczyną? Niezależnie od tego, jak brzmi Twoja odpowiedź, jedno jest pewne – w ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz testy na płodność, które Tobie w tym pomogą. Sprawdź nasze portfolio i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Czym są testy na płodność?

Płodność człowieka jest kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników. Problemy z poczęciem potomstwa mogą mieć różne podłoże. Wynikają one m.in. z genetyki, przebytych chorób, wieku, stylu życia oraz stosowanej diety. Ponadto, zostało naukowo udowodnione, że wraz z upływem czasu spada liczba i jakość komórek jajowych, a także nasienia. Pomimo tego, że mężczyźni znacznie dłużej niż kobiety mogą starać się o potomstwo, to ostatnimi czasy coraz częściej odnotowuje się przypadki młodych mężczyzn, którzy doświadczają problemu z poczęciem dziecka.

O niepłodności można mówić w sytuacji, kiedy pomimo regularnego współżycia bez zabezpieczeń, po upływie roku kobieta nie zachodzi w ciążę. W takim wypadku zaleca się zdiagnozowanie problemu i ewentualne podjęcie leczenia. W ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są testy na płodność zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki nim sprawdzisz stan swojego organizmu i dowiesz się kiedy w cyklu miesięcznym występuje najlepszy moment na zajście w ciążę. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wariant testu dostosowany do Twoich potrzeb.

Kiedy należy wykonać testy na płodność?

Testy na badanie płodności należy wykonać w kilku przypadkach. Po pierwsze, kiedy od kilku miesięcy partnerzy bezskutecznie starają się o dziecko. Kolejno w momencie, kiedy mężczyzna chce ocenić parametry swojego nasienia i ewentualnie je poprawić. Ponadto, profesjonalne testy na płodność warto wykonać w sytuacji, kiedy para chciałaby wstrzymać się z poczęciem dziecka, jednak nie wyklucza rodzicielstwa w przyszłości i chciałaby sprawdzić ile czasu jej zostało. Na tego typu badania mogą zdecydować się również osoby pragnące się upewnić, że są płodne.

Testy na płodność dla kobiet w ofercie samsiezbadaj.pl

W ofercie samsiezbadaj.pl dostępne są testy płodności dla kobiet. Są to profesjonalne narzędzia służące wykrywaniu LH w moczu, czyli nagłego skoku stężenia hormonu luteinizującego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu w ciągu 24-36 godzin można starać się o dziecko, ponieważ w tym czasie istnieją największe szanse na jego poczęcie. Oferowane przez nas testy na płodność dla kobiet, zwane również testami owulacyjnymi, są przeznaczone do wykonywania w zaciszu własnego domu lub w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Są bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu każda z pań bez trudu sobie z nimi poradzi. Żeby móc wykonać test owulacyjny, wystarczy pobrać próbkę moczu do czystego i osuszonego pojemnika. Kolejno, zanurza się w niej pasek testowy. Wynik badania otrzymuje się zazwyczaj w przeciągu 5 minut. Co istotne, do analizy nie należy stosować porannego moczu. Ponadto, na 2 godziny przed badaniem nie powinno się przyjmować żadnych płynów. Do testu owulacyjnego dołączona jest instrukcja obsługi. Należy się z nią dokładnie zapoznać, gdyż zawiera szereg istotnych dla badania informacji. Jeżeli planujesz zajście w ciążę i chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie moment jest odpowiedni – sięgnij po nasze testy owulacyjne i dokonaj stosownego badania.

Testy na płodność dla mężczyzn w ofercie samsiezbadaj.pl

W bogatej ofercie narzędzi do samokontroli dostępnych na samsiezbadaj.pl znajdują się również testy na płodność dla mężczyzn. Służą one do oznaczania zawartości plemników w próbce nasienia ludzkiego. Narzędzie to stosowane jest w obserwacji leczenia niepłodności u mężczyzn. Może być również wykorzystywane w celach profilaktycznych przez osoby, które przygotowują się do poczęcia dziecka i chciałyby poprawić jakość swojego nasienia. Test jest bardzo łatwy w obsłudze i można go wykonywać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Zanim przystąpi się do badania, warto dokładnie poznać treść instrukcji dołączonej do opakowania z testem. Są w niej wyszczególnione wszelkie istotne informacje, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wiarygodnego wyniku testu. Zapoznaj się szczegółowo z opisem oferowanych przez nas testów i przekonaj się sam jak wartościowe mogą się okazać.

Testy na płodność do samokontroli – zalety

Oferowane przez nas testy na płodność do samokontroli, to wysokiej klasy narzędzia przeznaczone do jakościowego oznaczania licznych parametrów. Są one tańsze od badań wykonywanych w profesjonalnych centrach medycznych, a wyniki uzyskane za ich pośrednictwem – wiarygodne. Dodatkowo, dzięki możliwości wykonywania ich w zaciszu własnego domu pozwalają oszczędzić czas i zapewniają komfort osobie badanej. Wyniki badania dostępne są już po upływie kilku minut, co stanowi kolejne udogodnienie. Dostępne w naszym asortymencie testy na płodność, to niezawodne narzędzia do samokontroli, dzięki którym uzyskasz interesujące Ciebie informacje w danym zakresie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl