🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
 • arrow
 • 1
 • |
 • 2
 • arrow
D-Heart - mobilne urządzenie do EKG

EKG

D-Heart - mobilne urządzenie do EKG
Cena:

972,00 zł

Cena regularna: 1 499,00 zł

Najniższa cena: 972,00 zł
 • Promocja
Alkomat Promiler iSOBER 30

Alkomaty

Alkomat Promiler iSOBER 30
Cena:

559,00 zł

Analizator POCT F200 - badanie CRP & Strep A Ag FIA

Urządzenia pomiarowe

Analizator POCT F200 - badanie CRP & Strep A Ag FIA
Cena:

2 799,99 zł

Kasetka testowa - STANDARD F CRP FIA

Dla Profesjonalistów (POCT)

Kasetka testowa - STANDARD F CRP FIA
Cena:

238,00 zł

Kasetka testowa - STANDARD F Strep A Ag FIA

Dla Profesjonalistów (POCT)

Kasetka testowa - STANDARD F Strep A Ag FIA
Cena:

292,00 zł

 • arrow
 • 1
 • |
 • 2
 • arrow

W tej kategorii produktów znajdziesz wysokiej jakości urządzenia pomiarowe. Posiadamy bogatą ofertę ciśnieniomierzy, mobilnych urządzeń do EKG, inteligentnych glukometrów, profesjonalnych termometrów bezdotykowych i wiele, wiele innych. Sprawdź nasz asortyment prezentowany na samsiezbadaj.pl i wybierz model, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Urządzenia pomiarowe – ciśnieniomierze

W bogatej ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz ciśnieniomierze, umożliwiające monitorowanie ciśnienia krwi i tętna. Te zaawansowane technologicznie urządzenia pomiarowe dostępne są w wielu modelach, co pozwala na znalezienie wariantu dostosowanego do swoich potrzeb i wymagań. Wśród naszych propozycji dostępne są między innymi takie modele jak inteligentny ciśnieniomierz naramienny iHealth Track, który pozwala na uzyskiwanie wiarygodnych pomiarów. Otrzymane wyniki pojawiają się na dużym, czytelnym ekranie. Dodatkowo, za pośrednictwem darmowej aplikacji iHealth MyVitals, użytkownik może gromadzić wszystkie uzyskane przez siebie wyniki. Stały dostęp do danych niewątpliwie okazuje się być przydatny np. podczas wizyty u lekarza. W swojej ofercie posiadamy również ciśnieniomierze automatyczne naramienne, nadgarstkowe oraz modele z funkcją mowy. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i wybierz ciśnieniomierz odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Urządzenia pomiarowe – mobilne urządzenia do EKG

Wśród naszych licznych propozycji znajdziesz także mobilne urządzenia do EKG. Są to profesjonalne elektrokardiografy, które swoim poziomem nie odbiegają od urządzeń szpitalnych. Pomimo niewielkich rozmiarów, zachowują bardzo wysoką dokładność pomiaru, co czyni je jedynymi takimi urządzeniami na świecie. Tego typu urządzenia pomiarowe przeznaczone są dla osób, które chciałyby w prosty sposób monitorować stan swojego serca lub bliskich dla nich osób. Takie postępowanie pozwala zapobiegać potencjalnym problemom sercowym. Mogą być one użytkowane również przez lekarzy rodzinnych, lekarzy sportowych, lekarzy medycyny pracy, pielęgniarki, kardiologów i farmaceutów. Mobilne urządzenia do EKG umożliwiają tworzenie w specjalnej aplikacji dokumentacji medycznej z historią badań. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj zakupu tego wyjątkowego urządzenia już dziś.

Urządzenia pomiarowe – inteligentne wagi

Na samsiezbadaj.pl dostępne są także inteligentne wagi iHealth Fit. To zaawansowane technologicznie urządzenia pomiarowe, które możesz połączyć ze swoim smartfonem poprzez Bluetooth. Za pośrednictwem darmowej aplikacji MyVitals, masz możliwość prowadzenia statystyki pomiarów, wyznaczania celów, a także dzielenia się swoimi wynikami z trenerem i dietetykiem. Waga posiada wbudowaną pamięć, dzięki czemu, bez użycia aplikacji, przechowasz w niej do 500 pomiarów. Z urządzenia może korzystać aż 8 różnych użytkowników. Dzięki czterem elektrodom pod stopami, oblicza aż 6 różnych parametrów masy. Jest to jedno z tych urządzeń, które niewątpliwie docenią osoby lubiące mieć kontrolę nad swoją wagą, wskaźnikiem BMI oraz składem ciała. Zapoznaj się szczegółowo z opisem produktu dostępnym na naszej stronie i przekonaj się sam, jak wiele informacji możesz uzyskać dzięki temu wyjątkowemu urządzeniu.

Urządzenia pomiarowe – inteligentne glukometry

W naszym bogatym asortymencie dostępne są również inteligentne glukometry iHealth GlucoSmart. To urządzenia pomiarowe o niewielkich rozmiarach, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Dzięki zastosowanym przez producenta rozwiązaniom technologicznym, to inteligentne urządzenie daje możliwość zapisywania notatek, ustawiania przypomnień i analizy pomiarów. Za sprawą specjalnej aplikacji wygenerujesz raport i wyślesz go do swojego lekarza lub dietetyka. Glukometr został wyposażony w jasny, pokaźnych rozmiarów wyświetlacz, co znacznie ułatwia odczyt danych. Sprawdź nasz asortyment i postaw na ten wysokiej jakości, niezawodny glukometr.

Jakie jeszcze urządzenia pomiarowe znajdziesz na samsiezbadaj.pl?

W bogatej ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz różnorodne, wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie urządzenia pomiarowe. Poza ciśnieniomierzami, mobilnymi urządzeniami do EKG, wagami i glukometrami, oferujemy Ci wiele innych interesujących produktów. W naszym asortymencie dostępne są również nakłuwacze iHealth, dzięki którym w szybki sposób uzyskasz próbkę do pomiaru poziomu glukozy we krwi. Oferujemy Ci także paski do glukometru, za pomocą których zbadasz poziom glukozy we krwi. Nie brakuje u nas profesjonalnych termometrów bezdotykowych, które zostały opracowane dla szpitali, a co za tym idzie – charakteryzuje je kliniczna dokładność. Oferowane przez nas urządzenia pomiarowe, to także pulsoksymetry przeznaczone do systematycznego, nieinwazyjnego pomiaru natlenowania krwi tętniczej oraz częstotliwości pulsu na palcu. Wszystkie prezentowane przez nas modele odznaczają się wysoką jakością i pozwalają uzyskać wiarygodne pomiary. Idealne do stosowania w celu profilaktyki zdrowotnej, jak i monitorowania stanu zdrowia w przypadku choroby oraz weryfikowania postępów leczenia. Sprawdź naszą ofertę i wybierz rozwiązanie najlepsze dla Ciebie i Twoich bliskich. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl