🔥Z WYSYŁKĄ NAWET DZIŚ🔥
0 0 godzin 0 0 minut 0 0 sekund
Test na HIV - domowe badanie na przeciwciała HIV IgM

Testy z krwi na infekcje wirusowe

Test na HIV - domowe badanie na przeciwciała HIV IgM
Cena:

96,99 zł

Cena regularna: 119,99 zł

Najniższa cena: 97,19 zł
  • Promocja
Test antygenowy na bakterię Gardnerella vaginalis

Testy z moczu na infekcje bakteryjne

Test antygenowy na bakterię Gardnerella vaginalis
Cena:

53,99 zł

Cena regularna: 66,99 zł

Najniższa cena: 53,99 zł
  • Promocja
Test Antygenowy S3 - Wykrywający choroby intymne

Testy z moczu

Test Antygenowy S3 - Wykrywający choroby intymne
Cena:

89,99 zł

Cena regularna: 107,99 zł

Najniższa cena: 89,99 zł
  • Promocja
Test domowy na rzęsistkowicę Test T1

Testy z moczu

Test domowy na rzęsistkowicę Test T1
Cena:

52,38 zł

Cena regularna: 59,99 zł

Najniższa cena: 52,38 zł
  • Promocja
Test na grzybicę, badanie na Candida

Testy z moczu na infekcje grzybicze

Test na grzybicę, badanie na Candida
Cena:

53,99 zł

Cena regularna: 59,99 zł

Najniższa cena: 53,99 zł
  • Promocja
MyCare Test na infekcje dróg moczowych

Testy na infekcje intymne

MyCare Test na infekcje dróg moczowych
Cena:

33,47 zł

Cena regularna: 38,99 zł

Najniższa cena: 38,99 zł
  • Promocja
Test na Chlamydię - Badanie na obecność bakterii Chlamydia Trachomatis

Testy na infekcje intymne

Test na Chlamydię - Badanie na obecność bakterii Chlamydia Trachomatis
Cena:

69,66 zł

Cena regularna: 93,00 zł

Najniższa cena: 69,66 zł
  • Promocja
Test na infekcję dróg moczowych Domowe Laboratorium

Testy z moczu na infekcje bakteryjne

Test na infekcję dróg moczowych Domowe Laboratorium
Cena:

11,87 zł

Cena regularna: 32,00 zł

Najniższa cena: 14,99 zł
  • Promocja
Vaginal Test - szybki test do wykrywania drożdżycy pochwy

Testy na infekcje intymne

Vaginal Test - szybki test do wykrywania drożdżycy pochwy
Cena:

25,91 zł

Cena regularna: 27,99 zł

Najniższa cena: 21,99 zł
  • Promocja

W tej kategorii oferowanych przez nas produktów znajdziesz testy na infekcje intymne. Są to wysokiej jakości narzędzia do samokontroli, które pozwolą Tobie zdiagnozować objawy jakie dotknęły Twój organizm i na podstawie uzyskanych wyników podjąć stosowne leczenie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Czym są infekcje intymne?

Infekcje intymne doskwierają wielu osobom w różnym wieku. Są to często nawracające przypadłości, które powodują szereg nieprzyjemnych objawów. Wyżej wspomniane są efektem działania bakterii, pierwotniaków, wirusów, lub grzybów, wpływających na zaburzenie mikroflory. Do zakażenia nimi może dojść na wiele sposobów, w tym również podczas współżycia. W ofercie samsezbadaj.pl znajdziesz rozmaite testy na infekcje intymne. Zapoznaj się szczegółowo z opisami naszych produktów i wybierz wariant, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Jakie są najczęściej występujące infekcje intymne?

Wyróżnia się wiele rodzajów infekcji intymnych. Można je podzielić na kilka rodzajów. Są nimi infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze, a także te spowodowane przez pierwoniaki. Najczęściej występujące to: drożdżyca, rzeżączka, chlamydioza, kiła, rzęsistkowica, półpasiec narządów płciowych, opryszczka narządów płciowych oraz infekcje spowodowane mykoplazmami. Objawy wyżej wspomnianych różnią się od siebie. Infekcje intymne wymagają konsultacji z lekarzem i podjęcia stosownego leczenia, którego celem jest ich skuteczne wyeliminowanie. Najczęściej nie wystarczy leczenie objawowe. Z reguły konieczne jest podjęcie antybiotykoterapii lub wdrożenie innych leków. Żeby móc dobrać odpowiednie leczenie, w pierwszej kolejności zalecane jest zbadanie z jakim typem infekcji ma do czynienia dana osoba. W szerokim asortymencie sasmiezbadaj.pl znajdziesz różnorodne testy na infekcje intymne. Wybierz oferowane przez nas narzędzia i wykonaj badanie w komfortowych dla Ciebie warunkach.

Jakie są przyczyny infekcji intymnych?

Istnieją różne przyczyny występowania infekcji intymnych. Pierwszą z nich jest stosowanie antybiotyków, które negatywnie wpływają na skład mikroflory ludzkiego organizmu. Kolejnymi powodami występowania infekcji intymnych mogą być takie choroby jak cukrzyca czy zaburzenia hormonalne. Rozwojowi wyżej wspomnianych sprzyjają również stres i stosowanie antykoncepcji hormonalnej. Ponadto, ogromny wpływ na występowanie tego typu przypadłości ma nieodpowiednia dieta, osłabienie organizmu, nieodpowiednia higiena narządów płciowych, ciąża, czy menopauza.

Jakie są objawy infekcji intymnych?

Tak jak zostało wspomniane powyżej, w zależności od rodzaju infekcji intymnej, mogą towarzyszyć jej odmienne objawy. Jednakowoż istnieją zbliżone dla wszystkich infekcji tego typu symptomy, które mogą świadczyć o tym, że doszło do zakażenia organizmu. Mowa tu o takich dolegliwościach jak: upławy, świąd i pieczenie, zmiana konsystencji i koloru wydzieliny, ból okolic intymnych, w tym także ból odczuwany podczas stosunku. Co ważne, u niektórych osób przebieg infekcji intymnej może być bezobjawowy. Jeżeli jednak zauważyłeś u siebie powyższe dolegliwości lub chcesz sprawdzić, czy Twój organizm nie toczy walki z infekcją, sięgnij po testy na infekcje intymne z naszej oferty. Dzięki nim sprawdzisz co Tobie dolega i podejmiesz stosowne leczenie w celu walki z chorobą.

Testy na infekcje intymne – kiedy warto je zrobić?

Wskazaniem do wykonania testów na infekcje intymne są objawy, które sugerują, że doszło do zainfekowania organizmu. O infekcjach intymnych świadczyć mogą wspomniane wcześniej upławy o nieprzyjemnych zapachu i specyficznym kolorze oraz konsystencji. Wielu infekcjom intymnym towarzyszy także ból podczas oddawania moczu. Osoby dotknięte taką infekcją doświadczają uczucia swędzenia/pieczenia w okolicach intymnych. Mogą pojawić się również wysypki i krosty w okolicach intymnych. To właśnie te objawy powinny być dostatecznym argumentem do tego, aby się zbadać. Pamiętać należy również o tym, że infekcje intymne mogą przebiegać bezobjawowo. Szczególnie podatne są na nie osoby, które często korzystają z takich obiektów publicznych jak baseny, sauny, siłownie, czy kluby fitness. Im również zaleca się wykonywanie profilaktycznych badań w celu potwierdzenia lub wykluczenia zainfekowania organizmu. Na samsiezbadaj.pl znajdziesz liczne testy na infekcje intymne, dzięki którym samodzielnie sprawdzisz stan swojego zdrowia. Dodatkowo mogą one służyć do monitorowania postępów leczenia i powrotu do zdrowia.

Testy na infekcje intymne – zalety i sposób wykonania

Oferowane przez nas testy do diagnozowania infekcji intymnych, to łatwe do wykonania w domowych warunkach narzędzia do samokontroli. Do każdego z naszych testów dołączono instrukcję obsługi, w której zostało jasno opisane jak krok po kroku wykonać badanie. Ponadto, do oferowanych przez nas testów zostały dołączone niezbędne do ich wykonania akcesoria. Nie musisz w związku z tym dysponować specjalistycznym sprzętem medycznym. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w opakowaniu z testem. Badanie dostępnymi w naszym asortymencie narzędziami pozwala na uzyskanie rzetelnego i wiarygodnego wyniku już w niespełna kilka minut. Wybierz nasze testy na infekcje intymne i przekonaj się sam jak bardzo mogą być pomocne.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl