Samsiezbadaj - wczytywanie...
Filtruj produkty
Cena
  • od
    do
Promocja

Testy na infekcje intymne

Test na HIV - domowe badanie na przeciwciała HIV IgM Test na HIV - domowe badanie na przeciwciała HIV IgM
Testy z krwi na infekcje wirusowe
Producent: bioLytical
Cena: 119,99 zł
Zobacz
szt.
Test antygenowy na bakterię Gardnerella vaginalis Test antygenowy na bakterię Gardnerella vaginalis
Testy z moczu na infekcje bakteryjne
Producent: Farmabol
Cena: 66,99 zł
Zobacz
szt.
Test Antygenowy S3 - Wykrywający choroby intymne Test Antygenowy S3 - Wykrywający choroby intymne
Testy z moczu
Producent: Farmabol
Cena: 107,99 zł
Zobacz
szt.
Test domowy na rzęsistkowicę Test T1 Test domowy na rzęsistkowicę Test T1
Testy z moczu
Producent: Farmabol
Cena: 59,99 zł
Zobacz
szt.
Test na grzybicę, badanie na Candida Test na grzybicę, badanie na Candida
Testy z moczu na infekcje grzybicze
Producent: Farmabol
Cena: 59,99 zł
Zobacz
szt.
MyCare Test na infekcje dróg moczowych MyCare Test na infekcje dróg moczowych
Testy na infekcje intymne
Producent: Farmabol
Cena: 38,99 zł
Zobacz
szt.
Test na Chlamydię - Badanie na obecność bakterii Chlamydia Trachomatis Test na Chlamydię - Badanie na obecność bakterii Chlamydia Trachomatis
Testy na infekcje intymne
Producent: Farmabol
Cena: 88,99 zł
Zobacz
szt.
Test na infekcje intymne Domowe Laboratorium Test na infekcje intymne Domowe Laboratorium
Pozostałe testy
Cena: 12,99 zł
Zobacz
szt.
Test na infekcję dróg moczowych Domowe Laboratorium Test na infekcję dróg moczowych Domowe Laboratorium
Testy z moczu na infekcje bakteryjne
Cena: 11,99 zł
Zobacz
szt.
Test na kiłę z krwi - Lab Home SYPH Check Test na kiłę z krwi - Lab Home SYPH Check
Testy z krwi na infekcje bakteryjne
Producent: LAB HOME
Cena: 46,99 zł
Zobacz
szt.

W tej kategorii oferowanych przez nas produktów znajdziesz testy na infekcje intymne. Są to wysokiej jakości narzędzia do samokontroli, które pozwolą Tobie zdiagnozować objawy jakie dotknęły Twój organizm i na podstawie uzyskanych wyników podjąć stosowne leczenie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Czym są infekcje intymne?

Infekcje intymne doskwierają wielu osobom w różnym wieku. Są to często nawracające przypadłości, które powodują szereg nieprzyjemnych objawów. Wyżej wspomniane są efektem działania bakterii, pierwotniaków, wirusów, lub grzybów, wpływających na zaburzenie mikroflory. Do zakażenia nimi może dojść na wiele sposobów, w tym również podczas współżycia. W ofercie samsezbadaj.pl znajdziesz rozmaite testy na infekcje intymne. Zapoznaj się szczegółowo z opisami naszych produktów i wybierz wariant, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Jakie są najczęściej występujące infekcje intymne?

Wyróżnia się wiele rodzajów infekcji intymnych. Można je podzielić na kilka rodzajów. Są nimi infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze, a także te spowodowane przez pierwoniaki. Najczęściej występujące to: drożdżyca, rzeżączka, chlamydioza, kiła, rzęsistkowica, półpasiec narządów płciowych, opryszczka narządów płciowych oraz infekcje spowodowane mykoplazmami. Objawy wyżej wspomnianych różnią się od siebie. Infekcje intymne wymagają konsultacji z lekarzem i podjęcia stosownego leczenia, którego celem jest ich skuteczne wyeliminowanie. Najczęściej nie wystarczy leczenie objawowe. Z reguły konieczne jest podjęcie antybiotykoterapii lub wdrożenie innych leków. Żeby móc dobrać odpowiednie leczenie, w pierwszej kolejności zalecane jest zbadanie z jakim typem infekcji ma do czynienia dana osoba. W szerokim asortymencie sasmiezbadaj.pl znajdziesz różnorodne testy na infekcje intymne. Wybierz oferowane przez nas narzędzia i wykonaj badanie w komfortowych dla Ciebie warunkach.

Jakie są przyczyny infekcji intymnych?

Istnieją różne przyczyny występowania infekcji intymnych. Pierwszą z nich jest stosowanie antybiotyków, które negatywnie wpływają na skład mikroflory ludzkiego organizmu. Kolejnymi powodami występowania infekcji intymnych mogą być takie choroby jak cukrzyca czy zaburzenia hormonalne. Rozwojowi wyżej wspomnianych sprzyjają również stres i stosowanie antykoncepcji hormonalnej. Ponadto, ogromny wpływ na występowanie tego typu przypadłości ma nieodpowiednia dieta, osłabienie organizmu, nieodpowiednia higiena narządów płciowych, ciąża, czy menopauza.

Jakie są objawy infekcji intymnych?

Tak jak zostało wspomniane powyżej, w zależności od rodzaju infekcji intymnej, mogą towarzyszyć jej odmienne objawy. Jednakowoż istnieją zbliżone dla wszystkich infekcji tego typu symptomy, które mogą świadczyć o tym, że doszło do zakażenia organizmu. Mowa tu o takich dolegliwościach jak: upławy, świąd i pieczenie, zmiana konsystencji i koloru wydzieliny, ból okolic intymnych, w tym także ból odczuwany podczas stosunku. Co ważne, u niektórych osób przebieg infekcji intymnej może być bezobjawowy. Jeżeli jednak zauważyłeś u siebie powyższe dolegliwości lub chcesz sprawdzić, czy Twój organizm nie toczy walki z infekcją, sięgnij po testy na infekcje intymne z naszej oferty. Dzięki nim sprawdzisz co Tobie dolega i podejmiesz stosowne leczenie w celu walki z chorobą.

Testy na infekcje intymne – kiedy warto je zrobić?

Wskazaniem do wykonania testów na infekcje intymne są objawy, które sugerują, że doszło do zainfekowania organizmu. O infekcjach intymnych świadczyć mogą wspomniane wcześniej upławy o nieprzyjemnych zapachu i specyficznym kolorze oraz konsystencji. Wielu infekcjom intymnym towarzyszy także ból podczas oddawania moczu. Osoby dotknięte taką infekcją doświadczają uczucia swędzenia/pieczenia w okolicach intymnych. Mogą pojawić się również wysypki i krosty w okolicach intymnych. To właśnie te objawy powinny być dostatecznym argumentem do tego, aby się zbadać. Pamiętać należy również o tym, że infekcje intymne mogą przebiegać bezobjawowo. Szczególnie podatne są na nie osoby, które często korzystają z takich obiektów publicznych jak baseny, sauny, siłownie, czy kluby fitness. Im również zaleca się wykonywanie profilaktycznych badań w celu potwierdzenia lub wykluczenia zainfekowania organizmu. Na samsiezbadaj.pl znajdziesz liczne testy na infekcje intymne, dzięki którym samodzielnie sprawdzisz stan swojego zdrowia. Dodatkowo mogą one służyć do monitorowania postępów leczenia i powrotu do zdrowia.

Testy na infekcje intymne – zalety i sposób wykonania

Oferowane przez nas testy do diagnozowania infekcji intymnych, to łatwe do wykonania w domowych warunkach narzędzia do samokontroli. Do każdego z naszych testów dołączono instrukcję obsługi, w której zostało jasno opisane jak krok po kroku wykonać badanie. Ponadto, do oferowanych przez nas testów zostały dołączone niezbędne do ich wykonania akcesoria. Nie musisz w związku z tym dysponować specjalistycznym sprzętem medycznym. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w opakowaniu z testem. Badanie dostępnymi w naszym asortymencie narzędziami pozwala na uzyskanie rzetelnego i wiarygodnego wyniku już w niespełna kilka minut. Wybierz nasze testy na infekcje intymne i przekonaj się sam jak bardzo mogą być pomocne.

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
  • Asortyment produktow do samodzielnego uzytkuAsortyment produktów do samodzielnego użytku
  • Tylko sprawdzone i w pelni bezpieczne produktyTylko sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty
  • Produkty rekomendowane przez ekspertow medycynyProdukty rekomendowane przez ekspertów medycyny
Sam się zbadaj - o sklepie

W Sam się Zbadaj wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl