Samsiezbadaj - wczytywanie...

Test owulacyjny LH z moczu Domowe Laboratorium (5 Sztuk)

Test owulacyjny LH, to profesjonalny test diagnostyczny do domowego użytku, wykrywający pik LH czyli nagły skok stężenia hormonu luteinizującego w moczu kobiety (minimum 30 mIU/ml), poprzedzający owulację, który wyznacza najlepszy moment na poczęcie w całym cyklu miesięcznym u kobiet.

Cena 11,59 zł
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ilość
. +
szt.
Zyskujesz 1 pkt ?

Opis

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu przez 24-36 godzin można starać się o dziecko, ponieważ istnieje największa szansa na zapłodnienie.

Aby wykonać test owulacyjny, wystarczy pobrać próbkę moczu do suchego i czystego pojemnika, a następnie zanurzyć pasek testowy. Wynik w ciągu 5 minut. Do analizy nie należy stosować porannego moczu. Na 2 godziny przed badaniem nie powinno się przyjmować żadnych płynów.

Przed wykonaniem testu owulacyjnego koniecznie należy zapoznać się z instrukcją obsługi dołączoną do opakowania. Opakowanie zawiera 5 testów LH, umożliwiających przeprowadzenie 5 niezależnych badań.

Test należy przeprowadzać zawsze o tej samej godzinie, a jego wyniki zapisywać. Dzięki temu możliwe jest utworzenie kalendarza dni płodnych.

Jak wykonać badanie:

Przebieg badania: Po pierwsze, wyznacz dzień badania doliczając do pierwszego dnia miesiączki liczbę z załączonej tabeli. Przykład: Długość cyklu miesięcznego wynosi 28 dni. Ostatnia miesiączka rozpoczęła się 2-go dnia danego miesiąca. Wówczas należy doliczyć w kalendarzu 11 dni, poczynając od tego dnia. W związku z tym, dniem w którym należy rozpocząć badanie LH jest 12-sty dzień danego miesiąca.

  1. Należy otworzyć foliową kopertę i wyjąć pasek testowy, trzymając jedynie za jego górną część, nie dotykając pozostałej części testu. Środek pochłaniający znajdujący się w kopercie należy wyrzucić do śmieci.
  2. Należy włożyć pasek testowy do wcześniej przygotowanej próbki moczu na odpowiednią odległość (do linii MAX). Po upływie 10-15 sekund wyjmij pasek testowy i połóż go w pozycji poziomej na płaskiej powierzchni.
  3. Należy monitorować przemieszanie się próbki moczu przez strefę testową (T) oraz strefę kontrolną (C) na pasku testowym. Poczekaj, aż pojawią się na nim barwne prążki. Wynik badania odczytaj po 5 minutach od momentu zanurzenia paska w próbce moczu.

Interpretacja wyników:

Wynik dodatni: pozytywny wynik badania oznacza, że owulacja rozpocznie się w przeciągu 24-36 godzin. O dodatnim wyniku testu świadczą dwa wyraźne prążki zarówno w strefie testowej T i kontrolnej C. Intensywność paska T będzie taka sama lub silniejsza od natężenia barwy prążka C.

Wynik ujemny: Wynik negatywny oznacza, że nie nastąpił wzrost poziomu LH i konieczne jest wykonanie kolejnego badania następnego dnia. O ujemnym wyniku świadczy pojawienie się paska kontrolnego C, natomiast pasek testowy T nie jest w ogóle widoczny lub jest słabo widoczny.

Wynik nieważny: Wynik uważa się za nieważny, jeżeli nie pojawi się żaden pasek lub wyłącznie pojawi się pasek testowy T. W tej sytuacji należy powtórzyć badanie używając nowego testu. Należy stosować się do instrukcji obsługi dołączonej do opakowania.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

darmowa dostawa
Darmowa wysyłka
już od 300 zł
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
zakupionego sprzętu
bezplatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń: 797 124 380
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl